به گزارش آوای باینگان پرویز ایده پور روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: برای جمع آوری آرای مردم شهرستان پاوه در این دوره از انتخابات ۷۲ شعبه اخذ رأی و ۱۴۸  صندوق شامل ۷۲ صندوق برای شوراها و ۷۶ صندوق برای ریاست جمهوری در نظر گرفته است.
او با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای برگزاری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: اعضای شعب اخذ رأی، نمایندگان فرماندار و نمایندگان نظارت و بازرسی در شعب اخذ مشخص و تعیین شده است.
وی در ادامه گفت: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و گسترده و خلق حماسه ای دیگر برای ایران عزیز و به رخ کشیدن عزت و عظمت و اقتدار کشورمان در عرصه داخلی و بین المللی در شهرستان پاوه اندیشیده شده است.
او حضور و مشاکت حداکثری مردم در انتخابات را ضامن حفظ و تقویت حیات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور دانست و اضافه کرد: این حضور ضمن اعلام ( نه) به دشمنان، دامنه تأثیر و اثرگزاری ایران اسلامی را در جهان افزایش خواهد داد.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان پاوه با اشاره شرایط کنونی و با توجه به اینکه چشم جهانیان به این انتخابات کشورمان معطوف شده است گفت: باید هرگونه سیاستگذاری در این برهه در راستای فراهم کردن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات باشد.
ایده پور پاوه اظهار کرد: مردم غیور و همیشه در صحنه این شهرستان همراه و همگام با سایر مردم کشورمان در تمام مراحل تعیین کننده انقلاب و دفاع و پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی همواره حضوری فعال و گسترده داشته اند و در این برهه نیز این حضور گسترده تر خواهد بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد