×

آبرسانی سیار به محلات و روستاهای الحاقی شهر پاوه

 • کد نوشته: 20982
 • ۱۴۰۱-۰۵-۲۶
 • 178 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرماندار پاوه از آبرسانی سیار به محلات و روستاهای الحاقی به شهر پاوه خبر داد.
  آبرسانی سیار به محلات و روستاهای الحاقی شهر پاوه
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از هزار ماسوله، فرماندار شهرستان پاوه در نشست مسائل و مشکلات محله چورژی در سخنانی اظهار کرد: کاری که باید برای روستاهای الحاقی به پاوه انجام دهیم پروژه ابرسانی است که این کار هم به سال آینده موکول نمی شود، چون مردم در فشار هستند و این مشکل باید بزودی حل شود.

   اردشیر رستمی افزود: مشکلات از یک طرف و محدودیت ها از طرف دیگر است که شاید مردم فکر کنند مسئولین بی توجه هستند اما ما تک تک صداهای مردم را می شنویم.

   وی گفت: به این صداهای شهروند در رسانه ها و کانال های محلی پاسخ خواهیم داد به طوری که سفر به روستاها با مسئولین را برای حل مشکلات مردم انجام داده و همچنان انجام می دهیم.

  وی گفت: این روستاهایی که به شهر الحاق می شوند، گاها با مشکلاتی همراه می شوند ، توقع مردم به عنوان شهروند بالا می رود ، اما همچنان بافت این محلات الحاقی، روستایی هستند.

  فرماندار پاوه اضافه کرد: بخشی از این مسائل قابل حل هستند و بخش دیگری قابل حل نیست که باید به تناسب نیاز مردم به حل مشکلات اقدام کنیم.

  رستمی تصریح کرد: وعده ها اعتماد عمومی را خدشه دار کرده است، اما کاری که انجام نشود به صراحت خواهیم گفت که امکان پذیر نیست.

   وی افزود: شهر بانه وره با جمعیت ۴۸۰۰ نفر آب شرب ندارد و هم اکنون آبرسانی با تانکر را انجام می دهیم و آب چشمه روستاهای تشار، وزلی و نروی خشک شده و هم اکنون در بحران قرار داریم.

  رستمی اظهار کرد: در این مدت، پیگیری های لازم برای آب شرب و باغات منطقه انجام شده گاها تا مرحله درگیری با رئیس اداره خودمان رفتیم و پیگیر صدای شهروندان بوده ایم.

   وی با بیان اینکه هم اکنون به تانکر ، برای ابرسانی نیاز داریم گفت: سپاه ، بخش عمده ای از ابرسانی به روستاهای بحرانی ما را به عهده گرفته است و ظرفیت شهرستان برای مسائل محدود است.

   فرماندار پاوه افزود: ابرسانی سیار به این محلات و روستاهای الحاقی به فوریت اقدام خواهیم کرد و در روزهای آتی تانکرهای لازم برای ابرسانی به شهرستان خواهند آمد.

  وی گفت: اگر آب پایدار از چشمه هانی کوان که تامین آب شرب پاوه است، به این روستاهای الحاقی برسد بودجه و اعتبارات  می خواهد.

   دکتر رستمی گفت: برای اصلاح شبکه نیاز به اعتبارات میلیاردی است و باید در برنامه قرار بگیرید.

   گفتنی است مردم هم خواستار آبرسانی به این محلات و روستاهای الحاقی هستند و بنا به اظهارات آنها شبانه روز ۲ ساعت از اب شرب بهره مند می شوند.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *