×

آخر هفته به پاوه سفر نکنید

 • کد نوشته: 16226
 • ۱۳۹۹-۱۱-۲۱
 • 365 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرماندار پاوه با اشاره به وضعیت "نارنجی" این شهرستان از نظر شیوع بیماری کرونا، از مردم خواست در تعطیلات پایان هفته به هیچ عنوان به پاوه سفر نداشته باشند، زیرا از ورود خودروهای با پلاک غیربومی به این شهرستان جلوگیری می‌شود.
  آخر هفته به پاوه سفر نکنید
 • به گزارش آوای باینگان، پرویز ایده‌پور در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه وضعیت شهرستان پاوه از نظر شیوع بیماری کرونا هم اکنون نارنجی است، گفت: شرایط نارنجی ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های خاص خود را دارد که همه آنها را در شهرستان اعمال کردیم.

  وی یکی از مهمترین این ممنوعیت‌ها را جلوگیری از تردد خودروهای با پلاک غیربومی اعلام کرد و ادامه داد: این ممنوعیت از سه روز قبل که پاوه وارد شرایط نارنجی شد، آغاز شده است.

  ایده‌پور با اشاره به تعطیلات پایان هفته، از مردم خواست با توجه به اینکه جلوی ورود خودروهای غیربومی به این شهرستان گرفته می‌شود، در این روزها از سفر به پاوه خودداری کنند.

  وی تاکید کرد: در این ایام هیچگونه خدمات رفاهی و اقامتی در هتل‌ها و مراکز اقامتی پاوه و روستاهای آن ارائه نمی‌شود و هماهنگی لازم در این زمینه با مراکز اقامتی انجام شده تا از پذیرش مهمان در این شرایط خودداری کنند.

  فرماندار پاوه همچنین از اعمال محدودیت‌های جدی برای برپایی تجمعات در این شهرستان خبر داد و تاکید کرد: از تمام ظرفیتی که داریم برای جلوگیری از برپایی تجمعات از جمله مراسم عروسی و عزا استفاده می‌کنیم.

  ایده‌پور اضافه کرد: اگرچه برای مراسم تدفین محدودیت‌های جدی اعمال کردیم، اما متاسفانه گاهی مردم مراسم ختم را در منازل خود برگزار می‌کنند که خطرناک است.

  وی با بیان اینکه با تمام توان تلاش می‌کنیم وضعیت کرونا در شهرستان پاوه کنترل شود، عنوان کرد: مهمترین نکته برای کنترل این شرایط همراهی خود مردم است.

  فرماندار پاوه با بیان اینکه وضعیت کرونا در این شهرستان شکننده است و اگر مردم همراهی نکنند شرایط بدتر خواهد شد، گفت: مردم باید بدانند شرایط آبی یا زرد به این معنا نیست که رعایت موازین بهداشتی را کنار بگذاریم، زیرا هرگونه کوتاهی شرایط بیماری را  نامناسب خواهد کرد.

  منبع: ایسنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *