×

ماموستا ملااحمد شیخی:
آزادی ادیان در کشورهای غربی دروغی بیش نیست

 • کد نوشته: 23050
 • ۱۲,تیر ۱۴۰۲
 • 253 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: حمایت سوئد از فردی که مرتکب آتش زدن قرآن در مقابل مسجد شهر استکهلم این کشور شد به نوعی نشان داد که آزادی مذاهب و ادیان در کشورهای غربی و اروپایی دروغی بیش نیست.
  آزادی ادیان در کشورهای غربی دروغی بیش نیست
 • به گزارش آوای باینگان، ماموستا ملااحمد شیخی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تقریب با محکوم کردن اقدام شنیع و غیرانسانی آتش زدن قرآن در مقابل مسجد مسلمانان در شهر استکهلم؛ پایتخت کشور سوئد، اظهار داشت: این کاری که توسط سوئدی‌ها انجام گرفت در عمل نشان داد که آزادی مذاهب و ادیان در کشورهای غربی و اروپایی دروغی بیش نیست.

  امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی افزود: تأسف بار اینکه پلیس سوئد کسی که به قرآن کریم توهین کرد را زیر چتر حمایت خود  گرفت و در مقابل کسی که در اعتراض به این کار سنگی به سوی فردی که قرآن را آتش زد پرتاب کرد، توسط پلیس دستگیر شد که این دوگانگی غربی‌ها در رفتار و عمل را می‌رساند.

  این عالم اهل سنت بیان کرد: در کدام کشور اسلامی تاکنون شاهد این دست از توهین‌ها به ادیان الهی بوده‌ایم؟! ولی مدعیان حقوق بشر به مانند نشریه موهون «شارلی ابدو» و… در سال‌های اخیر بارها دست به چنین کارهای غیراخلاقی و غیر انسانی زده‌اند.

  ماموستا شیخی  گفت: جهان اسلام نباید در برابر این دست از توهین‌ها سکوت پیشه کند، امروز جهان اسلام می‌تواند غربی‌ها به ویژه دولت سوئد را تحریم کند که آن زمان سوئدی‌ها طعم دروغ‌های خود در دفاع از آزادی را خواهند چشید، زیرا کار سوئدی‌ها توطئه‌ای علیه اسلام است.

  امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی افزود: بی‌شک با این کارها نه تنها آسیبی به اسلام نمی‌رسد بلکه خود این عمل نام بزرگ اسلام و قرآن را دوباره در جهان زنده می کند، زیرا دین خدا هرگز با چنین کارهایی زیر سئوال نمی‌رود و به اذن الهی نه تنها این عمل خدشه‌ای به این آیین آسمانی وارد نمی‌کند بلکه زمینه‌ای برای گرایش بیشتر جوانان غربی به سمت اسلام خواهد شد.

  منبع: تقریب

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *