×

اتمام عملیات اجرایی فاز اول بیمارستان روانسر با ۴۰ میلیارد تومان اعتبار

 • کد نوشته: 22108
 • ۱۴۰۱-۱۱-۰۴
 • 158 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: عملیات اجرایی فاز اول بیمارستان اصلی روانسر با صرف هزینه‌ای بیش از ۴۰ میلیارد تومان در مرحله اتمام است.
  اتمام عملیات اجرایی فاز اول بیمارستان روانسر با ۴۰ میلیارد تومان اعتبار
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از ایرنا؛ «صادق کریمی» روز دوشنبه در جریان بازدید از پروژه ساخت بیمارستان اصلی روانسر، افزود: فاز دوم این پروژه نیز از سال آینده اجرایی می شود که جهت تجهیز و بهره برداری آن اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال مورد نیاز است که بخشی از آن در مصوبات سفر رییس جمهور به استان دیده شده است.

  وی با بیان اینکه احداث و راه اندازی بیمارستان اصلی روانسر که از مطالبات به حق مردم این شهرستان است را از اولویت های مهم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دانست و گفت: به همین دلیل بیشتر اعتبارات مورد نیاز فاز اول این پروژه از منابع داخلی دانشگاه تامین شده است.

  معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه گفت: با توجه به اینکه احداث و راه اندازی بیمارستان اصلی روانسر زمانبر خواهد بود، پروژه بیمارستان موقت این شهرستان در دستور کار دانشگاه قرار گرفت.

  کریمی افزود: بیمارستان موقت روانسر با ۲۴ تخت بستری و یک اتاق عمل تا پایان سال جاری عملیات اجرایی آن به پایان می رسد و در اولین فرصت نیز کار تجهیز آن آغاز و انشاالله اوایل سال آتی به بهره برداری خواهد رسید.

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *