×

سرپرست فرمانداری پاوه:
اتمام پروژه نیمه تمام آب رسانی به دودان در بخش باینگان در اولویت است

 • کد نوشته: 17217
 • ۱۴۰۰-۰۴-۲۰
 • 236 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: بالایی اتمام پروژه نیمه تمام آب رسانی به دودان در بخش باینگان را یک اولویت خواند و گفت: با تکمیل این پروژه مردم خوب روستای دودان می تواند از آن استفاده نمایند
  اتمام پروژه نیمه تمام آب رسانی به دودان در بخش باینگان در اولویت است
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از خبرنگار ایرنا، «جلیل بالایی» روز یکشنبه در جلسه رفع مشکلات شهرستان پاوه در فرمانداری اظهار داشت: برای حل مشکلات کم آبی و عبور از بحران های پیش رو نیازمند تجمیع ظرفیت ها و همکاری و مساعدت دستگاه های اجرایی هستیم.

  وی افزود: رفع مشکلات انتقال آب برای باغداران مستلزم امکانات ویژه ای است و با توجه به شرایط خاص شهرستان پاوه انتظار داریم هم افزایی و همراهی مطلوبی شکل گیرد و به آبفا و جهاد کشاورزی نیز کمک کنیم.

  بالایی با اشاره مشکلات تأمین آب شرب شهر بانه وره گفت: در توزیع آب در این شهرستان باید نظارت دقیق تری انجام شود که مشکل مردم به صورت عادلانه و با تقسیم آب از طریق مخزن اصلی حل شود و موضوع بهسازی چشمه های کنونی به عنوان اولویت در دستور کار قرار گیرد.

  سرپرست فرمانداری پاوه با بیان اینکه مطالعات در خصوص حفاری چاه جدید برای تأمین آب شهر بانه وره انجام شده است؛ خاطرنشان ساخت: استفاده از این ظرفیت جدید و شروع کار عملیاتی می تواند به سرعت انجام و برخی از مشکلات مردم را حل کند. 

  وی ادامه داد: خوشبختانه پروژه های آب هانی کوان و انتقال آب چشمه بل به نودشه سبب شده این شهرها تاکنون مشکلی را برای تأمین آب شرب نداشته باشند. 

  این مقام مسوول یادآوری کرد: شهرستان پاوه برای جبران کم آبی و بهبود شرایط به ۱۵ دستگاه موتور پمپ قوی نیاز در بخش های مختلف نیاز دارد هر چند در برخی روستاها منابع آبی کاملاً خشک شده اما سریعاً نسبت به انتقال سیار اقدام خواهد شد.  

  بالایی اتمام پروژه نیمه تمام آب رسانی به دودان در بخش باینگان را یک اولویت خواند و گفت: با تکمیل این پروژه مردم خوب روستای دودان می تواند از آن استفاده نمایند و مردم روستاهای نجار، کیمنه و تین نیز برای بهره برداری از منابع آبی خود و منابع آبی نزدیک این روستاها نیازمند یاری دستگاه‌های اجرایی ذی ربط هستند. 

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *