×

از پذیرش مسافر و توریست در پاوه معذوریم

 • کد نوشته: 15760
 • ۱۳۹۹-۰۹-۲۴
 • 472 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرماندار پاوه گفت: ما فعلا میزبان توریست و گردشگر نیستیم ، لذا از شهروندان هم درخواست داریم تا تثبیت شرایط عادی به لحاظ شیوع کرونا، از دعوت و پذیرفتن مسافر خودداری کنند.
  از پذیرش مسافر و توریست در پاوه معذوریم
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از خبرگزاری فارس، پرویز ایده‌پور امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت شهرستان پاوه به لحاظ شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: پاوه با توجه به توریستی بودن، میزبان گردشگران است که در این ایام کرونایی سبب بالا رفتن میزان آلودگی شهرستان شد.

  وی ادامه داد: با اعمال محدودیت‌ها از سوی ستاد ملی کرونایی، خوشبختانه با همکاری خوب مردم، تجار، کسبه و دستگاه‌های اجرایی در حال حاضر از وضعیت قرمز کرونایی به نارنجی رسیده‌ایم.

  فرماندار پاوه با اظهار امیدواری از تداوم همکاری مردم تا ریشه‌کنی کووید ۱۹ گفت: محدودیت‌های ترددی همچنان حکم‌فرماست و ما فعلا میزبان توریست و گردشگر نیستیم و از شهروندان هم درخواست داریم تا تثبیت شرایط عادی از دعوت و پذیرفتن مسافر خودداری کنند.

  وی در خصوص جبران خسارت کسبه هم تصریح کرد: هر بحرانی چارچوب خاص خود را دارد و عمدتا برای خروج از بحران و ترمیم آن، ستاد بحران کشور تصمیم می‌گیرد و با توجه به اینکه جزیی از کل هستیم، آنچه در مصوبات ستاد ملی کرونا باشد برای شهروند پیگیری خواهیم کرد.

  ایده‌پور از رسانه‌های محلی، استانی، کشوری که در راستای آگاهی‌بخشی مردم و پیشبرد امورات و همکاری با دستگاه‌های اجرایی قدم برداشته‌اند صمیمانه سپاسگزاری کرد و گفت: ناقل کرونا مردم هستند و تا مردم نخواهند زنجیره انتقال کرونا قطع نمی‌شود، لذا باید حتما رعایت پروتکل‌های بهداشتی را مدنظر داشته باشند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *