×

افتتاح پروژه تصفیه خانه شماره دو شهر پاوه از طریق ویدئو کنفراس

 • کد نوشته: 14242
 • ۱۳۹۸-۰۲-۱۱
 • 256 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فاز اول طرح تصفیه خانه آب شهر پاوه با اعتباری بالغ بر سی میلیارد تومان و پوشش جمعتی ۴۰ هزار نفر و تصفیه خانه شماره دو این شهر با ۱۲.۵ میلیارد تومان با پوشش ۱۰ هزار نفر امروز بهره برداری رسید.
  افتتاح پروژه تصفیه خانه شماره دو شهر پاوه از طریق ویدئو کنفراس
 • به گزارش آوای باینگان و به نقل از خبرنگار مهر، رضا اردکانیان عصر امروز در آئین افتتاح پروژه تصفیه خانه شماره دو شهر پاوه از طریق ویدئو کنفراس به دستور رئیس جمهور صورت گرفت، اظهار داشت: امروز این توفیق بود که طرح‌های متعددی در زمینه توسعه منابع آب و خاک در استان کرمانشاه به اعتباری بالغ بر ۶ هزار و ۸۵۰ میلیارد تومان طی سال‌های اخیر به ویژه در ۴ سال اخیر هزینه شده بود به بهره برداری برسد.

  وی افزود: در این شهرستان فاز اول طرح تصفیه خانه آب با اعتباری بالغ بر سی میلیارد تومان و پوشش جمعتی ۴۰ هزار نفر و تصفیه خانه شماره دو این شهر با ۱۲.۵ میلیارد تومان با پوشش ۱۰ هزار نفر امروز بهره برداری رسید.

  وزیر نیرو با بیان اینکه این تصفیه خانه ۱۴۱ امین تصفیه خانه آب در کشور است که به بهره برداری رسیده و ۲۲ مورد آن در دولت تدبیر و امید بوده و در سال جاری وعده بنده و همکارانم این است که ۱۲ تصفیه خانه دیگر در مدار بهره برداری خواهیم آورد.

  وی بیان داشت: پروژه دوم تصفیه خانه شماره ۲ فاضلاب شهر پاوه ۲۲۱ امین پروژه فاضلاب شهری در کشور است که ۵۲ مورد در این دولت به بهره برداری رسیده و وعده می‌دهیم در سال جاری ۲۲ تصفیه خانه دیگر در مدار قرار گیرد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *