×

افزایش ۲۰ درصدی مبتلایان کرونا در پاوه

 • کد نوشته: 16446
 • ۱۴۰۰-۰۱-۱۰
 • 465 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: با اعلام شبکه بهداشت و درمان پاوه نسبت به افزایش ۲۰ درصدی آمار مبتلایان در ۱۰ روز اول فروردین ‌ماه، فرماندار این شهرستان دستور تعطیلی تمام راه ‌های منتهی به تفرجگاه‌ های شهرستان در روز طبیعت را صادر کرد.
  افزایش ۲۰ درصدی مبتلایان کرونا در پاوه
 • به گزارش آوای باینگان، به نقل از خبرگزاری فارس، دومین جلسه ستاد کرونای شهرستان پاوه در سال‌ جاری پیش از ظهر امروز در محل سالن جلسات فرمانداری پاوه به ریاست پرویز ایده‌پور فرماندار شهرستان پاوه و با حضور ادارات متولی برگزار شد.

  سلیمی، سرپرست شبکه  بهداشت و درمان شهرستان پاوه از افزایش ۲۰ درصدی آمار مبتلایان در ۱۰ روز اول فروردین‌ ماه به نسبت تمام طول اسفندماه سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: متاسفانه فقط در ۱۰ روز اول فروردین تعداد مبتلایان در شهرستان پاوه ۶۶ نفر بوده که این روند بسیار نگران کننده است و نیاز به ورود جدی داشته و در صورت عدم مداخله تغییر رنگ شهرستان از وضعیت زرد به نارنجی و قرمز قریب ‌الوقوع خواهد بود.

  وی با بیان اینکه هم‌اکنون ۱۱ مورد بستری در بیمارستان داریم، گفت: پنج مورد از مبتلایان کودک هستند، از ستاد کرونا درخواست ممنوعیت ورود خودروهایی مسافران از شهرهای نارنجی و قرمز همچنین ممنوعیت برگزاری مراسم‌های ترحیم و عروسی را داریم.

  به گفته سرپرست شبکه  بهداشت و درمان شهرستان پاوه، طی هشت روز گذشته بیش از ۲۵۳ مورد مراجعه به بیمارستان شهرستان داشته‌اند.

   ورودی‌های پاوه بر روی خودروهای شهرهای قرمز و نارنجی بسته شود

  کریمی، رئیس بهداشت پاوه در ادامه، خاطرنشان کرد: آمار مبتلایان به کرونا از چهارم فروردین‌ ماه هر روز افزایش یافته به طوریکه روز گذشته ۲۴ مورد ابتلا به کرونا داشته‌ ایم و احتمال دارد این روند افزایش ادامه داشته باشد.

  وی با بیان اینکه  تعدادی از مبتلایان شهرستان به کرونا انگلیسی مبتلا شده‌اند، گفت: اگر وضعیت قرمز شود همه متضرر خواهند شد.

  رئیس بهداشت  پاوه افزود: اقامتگاه‌های بوم‌گردی علی‌رغم تذکرهای مراکز بهداشت و سازمان گردشگری مبنی بر انجام فعالیت با ۵۰ درصد ظرفیت متاسفانه براساس برآوردها با ۱۲۰ درصد ظرفیت مسافرین را پذیرش کرده‌اند.

  وی در پایان گفت: لازم است ورودی‌های شهرستان بر روی خودروهای شهرهای قرمز و نارنجی بسته شود.

  ارمغان مسافران نوروزی ،کروناست

  رضایی رئیس بیمارستان پاوه نیز، افزود: نسبت به چهار روز پیش مراجعات برای تست کرونا افزایش یافته است ما انتظار یک افزایش مبتلایان به کرونا در شهرستان طی ۷۲ ساعت آینده را داریم.

  وی با بیان اینکه ارمغان مسافران این روزها کروناست، گفت: در یک تحقیق میدانی مشاهده شده ده‌ ها خودرو از استان ‌های تهران، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی، شیراز  و… وارد شهرستان پاوه شده‌اند.

  منبع: فارس

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *