×

افزایش ۶۴ درصدی اعتبارات شغلی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد

 • کد نوشته: 12355
 • ۱۳۹۶-۰۱-۲۷
 • 1276 بازدید
 • ۱ دیدگاه
 • آوای باینگان: فعالیت کمیته امداد در سال جاری که بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نام اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال مزین شده به سوی ایجاد کسب و کارهای پایدار برای مددجویان سوق می یابد. هدف کمیته امداد از اعطای تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت این نهاد ایجاد کسب و کار زود بازده و پایدار برای آنان است.

  افزایش ۶۴ درصدی اعتبارات شغلی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد
 • به گزارش آوای باینگان لقمان انفرادی، مدیر کمیته امداد شهرستان پاوه با بیان اینکه در سال ۹۵ بیش از ۵۱ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال تسهیلات شغلی به مددجویان تحت حمایت در این شهرستان پرداخت شده، گفت: این تسهیلات برای ایجاد ۳۴۶ طرح شغلی به صورت کاملا قرض الحسنه و با اقساط بلند مدت در اختیار مددجویان پاوه ای قرار گرفته است.
  انفرادی تصریح کرد: اجرای طرح های اشتغال در سال ۹۵ نسبت به سال قبل از آن از رشد ۴۱ درصدی برخوردار بوده است.
  وی همچنین به تامین تسهیلات اشتغال از محل اعتبارات بانک های عامل و منابع داخلی امداد اشاره کرد، افزود: ۴۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از میزان تسهیلات اشتغال پرداختی در سال۹۵ از محل اعتبارات بانک های عامل و مابقی آن از منابع داخلی امداد تامین شده است.
  مدیر کمیته امداد شهرستان پاوه اظهار کرد: اعتبارات شغلی اعطایی در سال ۹۵ بیش از ۶۴ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال ۹۴ داشته است.
  لقمان انفرادی اظهار امیدواری کرد: تسهیلات شغلی بیشتری در سال۹۶ نسبت به سال ۹۵ برای ایجاد فرصت های شغلی به مددجویان پاوه ای اختصاص داده شود.
  انفرادی با اشاره به اینکه هم اکنون واحد خودکفایی کمیته امداد شهرستان پاوه مابین دفاتر کمیته امداد سایر شهرستان های استان در زمینه جذب اعتبار و اجرای طرح های خودکفایی در جایگاه دوم استان قرار دارد، تاکید کرد: فعالیت کمیته امداد در سالی جاری که بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نام اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال مزین شده به سوی ایجاد کسب و کارهای پایدار برای مددجویان سوق می یابد.

  نوشته های مشابه

  یک پاسخ به “افزایش ۶۴ درصدی اعتبارات شغلی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد”

  1. شهروند گفت:

   وضع کمیته امداد الحمدلله خوب شده است باید مددجویان شاکر باشند و دعا گوی این دولت خدمتگذار باشند . اما زکات و جشن عاطفه ها بنظرم به کمیته ها شامل آنان نمی شود

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *