×

امسال۶۰ میلیارد ریال برای آسفالت معابر روستاهای روانسر هزینه می‌شود

 • کد نوشته: 20826
 • ۱۴۰۱-۰۴-۳۰
 • 254 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان روانسر گفت: بیش از ۶۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات قیر رایگان و منابع ملی برای آسفالت و بهسازی معابر هفت روستای بخش مرکزی این شهرستان هزینه می‌شود.
  امسال۶۰ میلیارد ریال برای آسفالت معابر روستاهای روانسر هزینه می‌شود
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از خبرنگار ایرنا؛ «عبدالله عزیزی» در بازدید از طرح‌های بهسازی معابر روستای حسن‌آباد این شهرستان افزود: برای آسفالت ۶ هزار و ۳۲۲ متر مربع از معابر روستای حسن آباد ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال، برای آسفالت پنج هزار و ۴۱۵ متر مربع از معابر روستای خراجیان ۱۱ میلیارد ریال و برای  آسفالت پنج هزار و ۶۶ متر مربع روستای ده کریم و پنج هزار و ۴۴ متر مربع روستای چشمه سفید شبانکاره هر کدام ۱۰ میلیارد ریال هزینه می شود.

  وی با بیان اینکه برای آسفالت ۹ هزار و ۷۰۰ متر مربع سه روستای ده جانجان، شالی آباد و باباعزیز نیز هر کدام ۶ میلیارد ریال اختصاص یافته است، ادامه داد: با اعتبارهای در نظر گرفته شده در مجموع ۳۱ هزار و ۵۷۰ متر مربع از معابر این روستاها آسفالت می شود.

  مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همچنین از اختصاص ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای بازنگری طرح هادی ۱۴ روستای این شهرستان خبر داد.

  عزیزی با بیان اینکه هم اکنون در ۳۳ روستای شهرستان روانسر طرح هادی اجرا شده است، یادآور شد: کار تهیه طرح هادی تمام ۱۰۰ روستای بالای ۲۰ خانوار این شهرستان نیز انجام شده است.

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *