×

باید تا آغاز سال تحصیلی جدید، مشکل اینترنت روستاهای سطح منطقه برطرف شود

 • کد نوشته: 14982
 • ۱۳۹۹-۰۵-۱۲
 • 808 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: رئیس شورای آموزش و پرورش منطقه باینگان گفت: باید تا آغاز سال تحصیلی جدید، مشکل اینترنت روستاهای سطح منطقه برطرف شود.
  باید تا آغاز سال تحصیلی جدید، مشکل اینترنت روستاهای سطح منطقه برطرف شود
 • به گزارش خبرنگار آوای باینگان، جلسه شماره ۲ شورای آموزش و پرورش این منطقه روز یک شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ با حضور اعضا و رعایت پروتکل های بهداشتی در دفتر رئیس اداره برگزار گردید.

  در ابتدای جلسه امیر ظاهری، رئیس شورای آموزش و پرورش منطقه باینگان، وضعیت پیگیری مصوبات جلسه قبل را تشریح نمود.

  دبیر شورای آموزش و پرورش منطقه باینگان، دسترسی کلیه مدارس سطح منطقه به اینترنت را بزرگترین دغدغه این اداره جهت آغاز سال تحصیلی آتی دانست.

  ظاهری افزود: حفظ سلامت همکاران و دانش آموزان در سال تحصیلی آتی و همچنین امتحانات نهایی پیش رو در مرداد و شهریور ماه سال جاری دیگر نکته بسیار مهم برای ما بوده و از بخشدار محترم و سایر ادارت سطح منطقه انتظار داریم جهت گندزدایی مداوم حوزه های امتحان نهایی و مدارس سطح منطقه، این اداره را با در اختیار قرار دادن نیروی انسانی و مواد ضد عفونی کننده یاری نمایند.

  محمد هادی زامیاد، بخشدار باینگان نیز گفت: جهت رفع کامل مشکل آنتن دهی و عدم دسترسی مدارس به اینترنت، با اداره مخابرات شهرستان پاوه مکاتبه می کنیم و انتظار داریم این مشکل در اسرع وقت با همکاری شرکت مخابرات استان کرمانشاه رفع گردد.

  رئیس شورای آموزش و پرورش بخش منطقه باینگان افزود: آموزش و پرورش گسترده ترین سیستم اداری و آموزشی کشور بوده و تلاش جهت رفع مشکلات دستگاه تعلیم و تربیت وظیفه اجتماعی کلیه افراد حقیقی و حقوقی می باشد.

  در ادامه این جلسه اعضا به بحث و تبادل نظر پیرامون دستور جلسه پرداخته و مصوباتی در همین راستا اخذ گردید.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *