×

بخشدار مرکزی پاوه معرفی شد

 • کد نوشته: 21137
 • ۱۴۰۱-۰۶-۱۴
 • 183 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: با حضور دکتر اردشیر رستمی فرماندار پاوه، جمعی از اعضای شورای اداری ، مدیر دفتر امام جمعه پاوه و مدیر دفتر نماینده اورامانات بخشدار مرکزی پاوه معرفی شد.
  بخشدار مرکزی پاوه معرفی شد
 • به گزارش خبرنگار آوای باینگان، فرماندار پاوه در مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی پاوه گفت: مسئولیت ها مکانی برای یک آزمایش هستند لذا انسان گاهی با قرار دادن این مسئولیت ها بین خود و خدای خود کسب فضیلت می کند و گاهی این میدان مسئولیت ها تبدیل به بدترین میدان ها خواهد شد.

  اردشیر رستمی افزود: جلسه امروز ما جلسه تودیع و معارفه نیست بلکه تکریم دو همکار عزیرمان است که هر دوی آنها افراد شناخته شده و توانایی هستند که هر چه از خوبی و توانایی های آنها بگوییم کم گفته ایم.

  وی اظهار داشت: انسان یک روزی مسئولیت را میگیرد و روزی هم تحویل خواهد داد و آنچه در این بین مهم است جلب رضایت خدا و مردم است که بالاترین افتخار است.

  فرماندار پاوه در ادامه افزود: آقای نصری فردی توانمند و حقا و انصافا خصوصیات خوب اخلاقی و توانایی های مدیریتی ایشان نه بر من پوشیده است نه بر دیگران و حتما در فرمانداری و نزدیک به خود بنده به عنوان مسئول بازرسی از توانایی ها ایشان بهره خواهم برد.

  وی ادامه داد: آقای زامیاد در دوران مسئولیت خود در بخشداری باینگان به بهترین نحو وظایف خود را انجام دادند. همدلی مثال زدنی شورا و شهرداری و سایر ادارات در بخش باینگان برای انجام امورات بخش موید این حرف بنده است.

  دکتر رستمی گفت: اگر بخشدار نتواند مشکلات بخش را حل نماید و سرریز مشکلات به فرماندای بیاید پذیرفتنی نیست چرا که بیشتر مشکلات مردم در بخشداری باینگان حل و فصل میشد و ما کمترین مراجع به فرماندای را از بخش باینگان داشتیم و این نشان دهنده پای کار بودن آقای زامیاد بود.

  فرماندار پاوه افزود: در سفر استاندار به بخش باینگان لطف مردم فراتر از انتظار بود و آقای زامیاد به خوبی این جایگاه را معنی کرده بود. لذا بنده ضمن تشکر از آقای زامیاد به پاس خدمتشان در بخشداری باینگان انتصاب ایشان را به سمت بخشدار مرکزی شهرستان پاوه تبریک عرض می نمایم.

  پیش از این محمد ریوگار نصری این مسئولیت را عهده دار بود که در این آیین از زحمات وی تجلیل شد و محمد هادی زامیاد به عنوان بخشدار مرکزی پاوه معرفی شد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *