×

برپایی هرگونه سیاه چادر در شهرستان روانسر ممنوع است

 • کد نوشته: 16417
 • ۱۳۹۹-۱۲-۲۶
 • 458 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرماندار شهرستان روانسر گفت: با توجه به وضعیت بیماری کرونا برپایی هرگونه سیاه چادر در سطح شهر روانسر و محورهای مواصلاتی این شهرستان ممنوع است.
  برپایی هرگونه سیاه چادر در شهرستان روانسر ممنوع است
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از خبرنگار ایرنا؛ «سعدی مصطفی زاده» روز دوشنبه در نشست ستاد خدمات سفر این شهرستان، افزود: با توجه به اینکه شهرستان روانسر در ورودی منطقه گردشگری اورامانات قرار دارد، مقوله مدیریت و ساماندهی سفرها برای تعطیلات نوروزی را باید با جدیت دنبال کنیم تا با رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت دقیق در حوزه شهرستانی، ضامن سلامتی و نشاط مردم باشیم.

  وی تصریح کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا، مسافرین از سفر به این شهرستان خوداری کنند چرا که هیچگونه تمهیدات و مقدماتی برای استقبال شایسته از آنان فراهم نشده است.

  فرماندار روانسر تاکید کرد: شرکت توسعه گردشگری در مجموعه تفریحی توریستی قوری قلعه بر دست فروشان و مغازه داران مستقر در این مجموعه و رعایت استانداردهای ستاد کرونا نظارت ویژه ای داشته باشد.

  مصطفی زاده اظهار داشت: اماکن پذیرایی بین راهی نیز به طور مستمر مورد بازرسی قرار بگیرند و با متخلفین به صورت قاطع برخورد شود.

  وی ادامه داد: مراقبت‌های روزمره در مناطق تحت حفاظت ، جنگلها و مراتع در ایام نوروز ، تشدید بازرسی ها از بازار و نظارت بر قیمت ها، و زیباسازی سطح شهر برای استقبال از بهار از دیگر موضوعاتی است که باید از سوی نهادهای متولی پیگیری و اجرایی شود.

  فرماندار روانسر تاکید کرد:  دستگاه های عمرانی از  انجام هرگونه عملیات اجرایی و حفاری از ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ در سطح شهرهای روانسر و شاهو خودداری کنند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *