×

برگزاری مانور اطفا حریق در مراتع شهرستان پاوه

 • کد نوشته: 23142
 • ۱۴۰۲-۰۴-۲۹
 • 116 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری پاوه از برگزاری مانور اطفا حریق در مراتع این شهرستان خبر داد.
  برگزاری مانور اطفا حریق در مراتع شهرستان پاوه
 • به گزارش آوای باینگان، سالم مصطفایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: روز گذشته مانور اطفا حریق در پاوه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی و کارشناس مدیریت بحران فرمانداری, ادارات منابع طبیعی, محیط زیست, هلال احمر و آتش نشانی مانور اطفا حریق برای آمادگی و همکاری هر چه بیشتر مجموعه اداری شهرستان در محل سردره پاوه برگزار شد.

  وی افزود: این مانور در راستای هم افزایی و ارتقای سطح آمادگی دستگاه‌های اجرایی شهرستان پاوه برای اطفای حریق هنگام وقوع در جنگل‌ها و مراتع شهرستان برگزار شد.

  معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری پاوه تصریح کرد: از نیروهای خدوم آتش نشانی و خدماتی شهرداری، منابع طبیعی، محیط زیست، هلال احمر و جهاد کشاورزی که انصافاً در تمامی بحران‌ها پای کار بوده و حضور فعال دارند و همچنین از نیروهای زحمت کش مردمی و سازمان‌های مردم نهاد و انجمن‌ها نیز که عملاً ثابت کردند در مواقع ضروری و نیاز به صورت خودجوش حضور دارند تشکر می‌کنیم.

  مصطفایی بیان کرد: در سال جاری با حضور به موقع و زحمات همه این عزیزان در کمترین زمان ممکن همه آتش سوزی‌ها بدون کوچک‌ترین حادثه مهار شدند و در ایام باقیمانده شاهد فعالیت همه دستگاه‌ها و نیروهای دلسوز مردمی برای پاسخ به موقع به حوادث و آتش سوزی‌های احتمالی خواهیم بود.

  وی ادامه داد: از مردم شهرستان پاوه می‌خواهیم در حوزه پیشگیری از هرگونه اقداماتی که باعث وقوع آتش سوزی شود با جدیت خودداری کنند.

  منبع: مهر
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *