×

برگزاری مراسم فرهنگی هنری به مناسبت هفته حجاب و عفاف در پاوه

 • کد نوشته: 23117
 • ۱۴۰۲-۰۴-۲۴
 • 184 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاوه مراسم فرهنگی و هنری زیبایی به مناسبت هفته عفاف و حجاب در پاوه برگزار شد.
  برگزاری مراسم فرهنگی هنری به مناسبت هفته حجاب و عفاف در پاوه
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاوه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاوه در این برنامه فرهنگی و هنری ضمن خیرمقدم با اشاره به پوشش لباس و حجاب در مناطق کردنشین گفت: در این مناطق مردم با پوشش مناسب کردی حجابشان را رعایت کرده و این لباس ها بنا به تغییرات اقلیمی و مناظر زیبا، کوه، دشت و دمن های رنگاو رنگ آن دارای تنوع و قابلیت به روز بودن و دستخوش تغییرات بوده اما همواره اصالت و عفیف بودن و محجبه بودن را به عنوان یک اصل با خود حمل کرده است.

  در ادامه مراسم فرمانده سپاه ناحیه پاوه در همایش فرهنگی هنری عفاف و حجاب این شهرستان، اظهار کرد: پوشش زنان و مردان در هر جامعه‌ای علاوه بر اینکه به وضعیت ملی اجتماعی بستگی دارد؛ تابع جهان‌بینی و تفکر افراد نیز است.

  سرهنگ دوستی در ادامه افزود: باید بسیار مراقب باشیم، جامعه ما مبتنی بر شرم، حیا، انسانیت و اسلام است، معطوف بر برهنگی و جهان بینی مادی نیست. نوع رفتار، شان و منزلت و نگاه اجتماعی جلوه‌گر تفکری خانواده‌ای‌ست که در آن بزرگ شده است.

  اجرای یک میان پرده طنز زیبا با موضوع حجاب که بسیار مورد توجه حاضران سالن قرار گرفت.

  اجرای مولودی خوانی توسط گروه خانه دف هورامان با صدای زیبای هنرمند سوران فیضی، پخش دو کلیپ کوتاه و جذاب در خصوص حجاب و عفاف و مراسم تجلیل از بانوان منتخب حوزه عفاف و حجاب پایان بخش این مراسم زیبای فرهنگی و هنری بود.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *