×

برگزاری نشست هم اندیشی شهرداری و شورای اسلامی شهر باینگان با شهروندان

 • کد نوشته: 22268
 • ۱۴۰۱-۱۱-۲۷
 • 452 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: نشست هم اندیشی شهرداری و شورای اسلامی شهر باینگان با شهروندان این شهر برگزار شد.
  برگزاری نشست هم اندیشی شهرداری و شورای اسلامی شهر باینگان با شهروندان
 • به گزارش خبرنگار آوای باینگان، جلیل نویدی عصر پنجشنبه در نشست هم اندیشی شهرداری و شورای اسلامی شهر باینگان با شهروندان، به ارائه گزارش عملکرد ۱۶ ماهه شهرداری و تشریح برنامه های راهبردی کوتاه مدت و میان مدت پرداخت و افزود: تعمیر و راه‌اندازی یک دستگاه بولدوزر پس از بیست سال، تعمیر یک دستگاه لودر پس از ۹ سال، بهسازی و تعمیر هشت باب ساختمان مسکونی و اداری، جذب یک دستگاه بیل مکانیکی ۲۲۰ زنجیری، تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه شهرداری در سال گذشته و پرداخت به روز حقوق و مزایای پرسنل از مهمترین اقدامات شهرداری باینگان در این مدت است.

  شهردار باینگان گفت: شهرداری باینگان با سرمایه‌گذاری ۱۶ میلیارد ریالی در کارخانه تولید شن و ماسه و افزایش تولید روزانه آن به نزدیک ۳۳۰ تن در فاز اول، به درآمد پایدار دست یافته و سبب افزایش ۳۳۰ درصدی درآمدهای شهرداری شده است.

  نویدی همچنین در زمینه برنامه های راهبردی این شهرداری با اشاره به آغاز سامان دهی ورودی و خروجی شهر باینگان با اعتباری ۴۰ میلیارد ریالی، گفت: احداث پل دره «سهور» و اتصال دو سمت این معبر حیاتی، آسفالت معابر، ترمیم و توسعه پارک تفریحی «شیوسر» و نوسازی ماشین آلات سبک و نیمه سنگین دیگر برنامه های در دست اقدام این نهاد است.

  مهندس نویدی در ادامه سخنانش اولین اقدام شهرداری در طی این مدت را آسیب شناسی نقاط ضعف و کاهنده آهنگ فعالیت عمرانی اعلام کرد و افزود: در این راستا برگزاری دوره های بازآموزی برای نیروها و به کارگیری نیروهای تازه نفس و تخصصی اولین اقدام شهرداری بود.

  شهردار باینگان، شهرداری را متعلق به شهروندان دانست و تصریح کرد: پیشبرد اهداف ترسیم شده فقط با مشارکت موثر عامه مردم محقق می گردد.

  وی در پایان بار دیگر از مساعدت تمام شهروندان و حمایت بخشدار باینگان، فرماندار پاوه، مدیرکل دفتر امور شهری و شهرداری استانداری و استاندار کرمانشاه تقدیر کرد گفت: امیدواریم قطار توسعه شهری باینگان با مشارکت همه شتاب بیشتری بگیرد.

  در ادامه «محمدهادی زامیاد» بخشدار باینگان نیز در سخنانی، حمایت همه جانبه فرماندار پاوه و مجموعه استانداری کرمانشاه از شهرداری باینگان، اخلاص و صداقت شهردار، اعضای شورا و کارکنان این شهرداری را عامل موفقیت این نهاد اعلام کرد.

  در پایان با اهدای لوح سپاس، از زحمات کارکنان بازنشسته شهرداری باینگان تقدیر شد./

  انتهای پیام

  خبرنگار: ذکریا رستمی

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *