×

برگزاری همایش گرامیداشت جایگاه سالمندان در کمیته امداد منطقه باینگان

 • کد نوشته: 13710
 • ۱۳۹۷-۰۷-۱۲
 • 2695 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: همایش گرامی داشت جایگاه سالمندان در کمیته امداد منطقه باینگان برگزار شد.

  برگزاری همایش گرامیداشت جایگاه سالمندان در کمیته امداد منطقه باینگان
 • به گزارش آوای باینگان ، ابراهیم یوسفی رئیس کمیته امداد باینگان با اشاره به آیه کریمه وقضی ربک تعبدوا الا ایاه وبالوالدین احسانا و وجوب حرمت والدین علی الخصوص در دوران پیری و سالمندی که سفارشات شرع مقدس به کرامت از بزرگان قوم که موجب افزایش فیض ربوبی و بسط نعمت های الهی میگردد امسال پر رنگتر و پرونق تر از سالهای گذشته جایگاه پیران گرامی داشته شد .

  ایشان در این مورد افزودند: با همکاری بخشداری ،مرکز بهداشت، آموزش و پرورش و فوریت های پزشکی حدود ۷۰ نفر از سالمندان بخش باینگان طی برنامه های باشکوه مورد تفقد و کرامت قرار گرفتند.

  از مهمترین این برنامه ها ؛ پیاده روی عمومی، برگزاری مراسم عمومی و سخن رانی امام جمعه محترم بخش باینگان و رئیس امداد و مرکز بهداشت و مدرسان آموزشی، پرسش و پاسخ، توزیع قرص های ویتامین d در بین حاضرین، انجام تست غربالگری کنترل فشار خون از کل سالمندان حاضر،  توزیع بسته های اقلام بهداشتی و شست و شو،  پذیرایی و مشایعت آنان در پایان مراسم بود.

  رئیس کمیته امداد هم چنین افزودن که از دیگر برنامه های قابل اجرا در این ایام دیدار مسئولین از منازل سالمندان زمینگیر و اهدا ء پتو به آنان خواهد بود که جهت اجرای این برنامه ها اعتباری بالغ بر بیست و پنج میلیون ریال از اعتبارات امداد و مساعدت خیرین در نظر گرفته شده است .

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *