×

بهره برداری از ۹ پروژه عمرانی در شهرستان پاوه

 • کد نوشته: 21112
 • ۱۴۰۱-۰۶-۱۰
 • 246 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: ‌رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه از بهره برداری ۹ طرح راهداری و راه روستایی به مناسبت هفته دولت در این شهرستان خبر داد.
  بهره برداری از ۹ پروژه عمرانی در شهرستان پاوه
 • به گزارش آوای باینگان، ابراهیم شهریاری از بهره برداری از ۹ طرح راهداری خبر داد و گفت: اصلاح ۲ نقاط پر حادثه در محور اصلی پاوه به روانسر در گردنه شمشیر و اصلاح ۹ نقاط پرحادثه جاده‌ای در محور سه راهی باینگان به باینگان از اقدامات ایمن سازی محور های مواصلاتی شهرستان پاوه است که در ایام هفته دولت به بهره برداری رسید.

  وی درباره اقدامات ایمن سازی در حوزه شهرستان پاوه گفت: اجرای ۱۲۰ کیلومتر خط کشی محورهای اصلی و فرعی و روستایی پرتردد، نصب ۲۴۰ عدد علائم مسیر نما و جهت نما درتونل های هجیج و نودشه و نصب حفاظ گاردریل و نیوجرسی جمعاً به طول ۳۲۰متر در محور های اصلی پاوه به روانسر و سه راهی شهدا به گردنه تته از جمله اقداماتی است که در هفته دولت به بهره برداری رسیده است.

  شهریاری افزود: اجرای عملیات روکش موضعی و مقطعی آسفالت به میزان ۱۸۰۰ تن در محور اصلی پاوه به نوسود، اجرای عملیات روکش آسفالت در محور پاوه به نودشه، سه راهی شهدا به گردنه تته به میزان ۱۲۰۰تن آسفالت و اجرای روکش آسفالت گرم محور پاوه به نوسود به طول ۱۸۰۰متر از نوریاب به طرف کلی هله ویار به بهره برداری رسید.

  وی درباره اجرای عملیات روکش آسفالت در محور های روستایی گفت: اجرای عملیات روکش موضعی در مقاطع تخریبی راه های روستایی، هانی گرمله، میر عبدلی، میوان، به میزان ۷۰۰ تن و اجرای روکش آسفالت راه های روستایی خانقاه، گلال، دشه به طول ۴۵۰۰متر به بهره برداری رسید.

  وی در پایان افزود: عملیات اجرای تعریض و بازسازی۱۲دستگاه پل در محورهای اصلی، فرعی و روستایی پرتردد حوزه استحفاظی شهرستاننیز در هفته دولت آغاز شد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *