×

ماموستا ملا قادر قادری:
بیان ارزش امنیت و دعوت به وحدت از وظایف علما و روحانیون است

 • کد نوشته: 21569
 • ۱۴۰۱-۰۸-۱۳
 • 174 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: امام جمعه شهرستان پاوه گفت: دعوت ما از مسئولین برای جنگیدن با مردم نیست، اما ما روحانیون هم همچنان به ۴ وظیفه توجیه مردم، رد شبهات ، بیان ارزش های امنیت و دعوت به وحدت عمل خواهیم کرد.
  بیان ارزش امنیت و دعوت به وحدت از وظایف علما و روحانیون است
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از خبرنگار خبرگزاری تقریب، با حضور ماموستا ملاقادر قادری؛ امام جمعه پاوه، فرماندار، فرمانده سپاه و برخی از مسئولین نشست هم اندیشی ائمه جمعه و روحانیون شهرستان پاوه برگزار شد.

  ماموستا ملاقادر قادری در این گردهمایی با بیان اینکه فعالیت دشمنان همواره علیه دین و روحانیون بوده است، گفت: در دوران گذشته به این اندازه که امروز شاهد هستیم علیه دین اسلام، نماز جمعه، روحانیون و تشویق مردم به شرکت نکردن در مراسمات اقدام نشده است.

  امام جمعه شهرستان پاوه افزود: این همه هیاهو و دروغ در رسانه های دشمن، برای تحریک جوانان ما و رسیدن به اهداف خود بوده است.

  ماموستا قادری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه غرب همواره بدنبال فشار بر نظام و مردم ما بوده است گفت: تصمیم سازمان ملل در رابطه با طرحی مبنی بر اخراج ایران در مسئله حقوق زنان، از این موارد فشار و ظلم است که خدا را شکر با رای منفی چین و روسیه خنثی گردید.

  امام جمعه پاوه با اشاره به گذشت حدود ۵۰ روز از اغتشاشات، گفت: اگر چه ظاهر قضیه رو به آرامش می رود، اما مردم در باطن ناراحت هستند.

  ماموستا قادری اظهار کرد: دعوت ما از مسئولین برای جنگیدن با مردم نیست، اما ما روحانیون هم همچنان به ۴ وظیفه توجیه مردم، رد شبهات ، بیان ارزش های امنیت و دعوت به وحدت عمل خواهیم کرد.

  این عالم اهل سنت در پایان سخنان خود خاطرنشان ساخت: انتظار از مسئولین هم این است که فراهم نمودن امنیت، تأمین معیشت مردم و خدمات رسانی به مردم  را در اولویت برنامه های خود قرار دهند.

  در ادامه این نشست، فرماندار پاوه نیز در سخناتی با بیان اینکه امروز جنگ رسانه شروع شده است، اظهار داشت: رسانه های دشمن با دروغ گویی های خود ذهن و افکار جوانان ما را نشانه گرفته اند.

  اردشیر رستمی افزود: بخش عمده این آشوب ها در نتیحه همین دروغگویی هاست که اصلا صحت ندارد.

  فرمانده سپاه ناحیه پاوه هم گفت: مشکل اصلی ما در بحث آموزشی برای فرزندان ما است که باید برای نسل امروز بیش از پیش فعالیت کرد.

  سرهنگ مسعود دوستی با بیان اینکه استکبار ستیزی در اسلام وجود دارد افزود: ریشه دشمنی دشمنان ما با دین مبین اسلام است، و انقلاب اسلامی ما با راه و روش اسلامی ،استکبار را قبول نخواهد کرد.

  منبع: تقریب
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *