×

تجلیل و قدردانی از دهیاران بخش مرکزی پاوه و باینگان

 • کد نوشته: 23062
 • ۱۴۰۲-۰۴-۱۵
 • 162 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: سرپرست فرمانداری پاوه در مراسم تجلیل و قدردانی از دهیاران بخش مرکزی و باینگان این شهرستان، گفت: دهیاران سربازان خط مقدم عرصه عمران و آبادانی روستاها هستند.
  تجلیل و قدردانی از دهیاران بخش مرکزی پاوه و باینگان
 • به گزارش آوای باینگان، سرپرست فرمانداری پاوه امروز در مراسم تجلیل و قدردانی از دهیاران بخش مرکزی و باینگان این شهرستان به مناسبت روز دهیاری‌ها و شهرداری‌ها با اشاره به وظیفه خطیر دهیاران به به عنوان نمایندگان عالی دولت در روستاها، اظهار کرد: دهیاران سربازان خط مقدم عرصه عمران و آبادانی روستاها هستند.

  وی قدردان زحمات شبانه‌روزی دهیاران برای تغییر چهره روستا‌ها به سمت نشاط و پویایی شد و افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها و نهادهای شهرستان برای به ثمر رساندن این امر مهم ملزم به همکاری با دهیاران هستند.

  سرپرست فرمانداری پاوه با اشاره به رفع مشکلات اداری، معیشتی و بیمه دهیاران بر حفظ جایگاه دهیاران تأکید کرد.

  محمدهادی زامیاد، بخشدار مرکزی پاوه نیز در ادامه این مراسم با اشاره به فعالیت ۲۶ دهیار در دو بخش باینگان و مرکزی، افزود: طی سال گذشته و چهار ماهه سپری شده از سال‌جاری، ۲۵ طرح عمرانی و خدماتی در روستاهای دو بخش مرکزی و باینگان با بیش از ۵ میلیارد تومان اجرا شده است که ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن اعتبارات دولتی و یک‌میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از آن مربوط به مشارکت‌های مردمی بوده است.

  وی اعتبارات دهیاری‌های دو بخش مرکزی و باینگان را طی مدت مذکور را ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: تاکنون ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن بر ای اجرای طرح‌های عمرانی هزینه شده است.

  بخشدار مرکزی پاوه این تعداد طرح را در زمینه‌های تعریض و خاکبرداری، بهسازی معابر، پله بنده ، احداث دیوار، بتن‌ریزی کوچه‌ها، احداث پارک‌کودک و آسفالت معابر عنوان کرد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *