×

تجهیز مرکز پزشکی قانونی جوانرود نیازمند ۲ میلیارد تومان اعتبار

 • کد نوشته: 20829
 • ۱۴۰۱-۰۴-۳۰
 • 220 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: مدیرکل پزشکی قانونی کرمانشاه از تجهیز مرکز پزشکی قانونی جوانرود نیازمند ۲ میلیارد تومان اعتبار خبر داد.
  تجهیز مرکز پزشکی قانونی جوانرود نیازمند ۲ میلیارد تومان اعتبار
 • به گزارش آوای باینگان، سلیم خانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دیداری که با مسئولین شهرستان جوانرود در خصوص مسائل اداری مرکز پزشکی قانونی شهرستان جوانرود طی روزهای گذشته داشت، اظهار کرد: در این دیدار در مورد مسائل متعدد قضائی موجود، بررسی مشکلات و موانع و همچنین همکاری‌های هرچه بیشتر پزشکان قانونی و قضات بحث و تبادل نظر لازم انجام گرفت.

  وی با بیان اینکه بازدیدهایی به منظور بررسی تعدادی از پرونده‌های بخش معاینات و تشریح از مرکز پزشکی قانون شهرستان جوانرود انجام شده، افزود: علاوه بر بررسی پرونده‌های این شهرستان نحوه ارائه خدمات و عملکرد پرسنل را مورد ارزیابی قرار گرفت و دستورات لازم برای بهبود روند کار صادر شد.

  مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه تصریح کرد: طی بازدیدی که به همراه مسئول حفاظت و فرماندار شهرستان جوانرود انجام گرفت در مورد تجهیز مرکز پزشکی قانونی شهرستان جوانرود، تهیه و بکارگیری تجهیزات فنی و آزمایشگاهی مورد نیاز معاینات تشریح و بالینی به منظور تسریع در امور مورد نیاز مراجعین بالینی و تشریح تبادل نظراتی انجام شد.

  وی ادامه داد: تصمیمات دیگری به منظور جلوگیری از تردد و یا ارجاع آزمایشات و نمونه‌های اخذ شده از مراجعین بالینی و متوفیان تشریح پزشکی قانونی جوانرود به آزمایشگاه مرکز استان و همچنین جلوگیری از انتقال اجساد به مرکز استان و پیشگیری از بحران‌های احتمالی برای بهبود شرایط گرفته شد.

  خانی با اشاره به اینکه تجهیز مرکز پزشکی قانونی بیش از ۲ میلیارد اعتبار نیازمند است، تاکید کرد: فرماندار شهرستان جوانرود در خصوص خرید یک دستگاه الکل سنج تنفسی، یک دستگاه اسپکتروفتومتری (تشخیص سریع سی او) و همچنین سردخانه سه کشو برای نگهداری اجساد با اعتباری نزدیک به ۲ میلیارد تومان قول مساعدت و همکاری داده و مقرر شد که مکاتبات لازم در این خصوص جهت تأمین اعتبار صورت پذیرد.

  منبع: مهر

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *