×

تحقق ۱۰۸ درصدی ایجاد فرصت های شغلی در شهرستان پاوه

 • کد نوشته: 22714
 • ۱۴۰۲-۰۲-۱۱
 • 118 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر مراسم تقدیر از کارگران شهرستان پاوه با حضور مسئولین شهرستانی و استانی برگزار شد.
  تحقق ۱۰۸ درصدی ایجاد فرصت های شغلی در شهرستان پاوه
 • به گزارش خبرنگار آوای باینگان، مراسم بزرگداشت هفته گرامیداشت مقام کارگر در شهرستان پاوه در روز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ با حضور کارگران و مدیران شرکت فراب نیروگاه تولید برق آبی سد داریان، عبداله زاده، معاون فرماندار شهرستان پاوه، حسن مرادی، مدیر روابط کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، امیر زارعی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان پاوه، رئیس شورای شهر پاوه، اعضای شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در شهرستان پاوه و جمعی از کارکنان اداره شهرستان پاوه برگزار شد.

  عبداله زاده، معاون فرماندار شهرستان پاوه در این مراسم ضمن تبریک هفته کارگر و با بیان اینکه حیات و توسعه جامعه، مرهون تلاش خستگی ناپذیر کارگران خدوم است، اظهار داشت: هفته بزرگداشت مقام شامخ کارگر بهانه ای برای تجدید امتنان از زحمات و خدمات ارزنده آنان است.

  حسن مرادی مدیر روابط کار اداره کل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیزدر ادامه این مراسم گفت: در برهه کنونی و به رغم تحریم های ظالمانه که آثار و پیامدهای آن مردم عزیز کشور و به ویژه کارگران، اقشار متوسط و پایین جامعه را نشانه رفته، پایمردی کارگران مانند همیشه امید آفرین و قابل تقدیر است.

   امیر زارعی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان پاوه نیز ضمن عرض تبریک هفته کارگر و تشریح برخی اقدامات وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در شهرستان پاوه اظهار نمود: نقش موثر کارگران در تحقق شعارهای اقتصادی سال تا کنون بی‌ بدیل و بی‌نظیر بوده و درسال جاری نیز که با تدبیر ارزشمند و هوشمندانه مقام معظم رهبری ( مدظله العالی)” مهار تورم، افزایش تولید” نام گذاری شده است، کماکان آبادانی و رونق ملی منوط به عملکرد سربازان در عرصه کار و تولید است.

  وی افزود: بر اساس سند توسعه اشتغال استان برای سال ۱۴۰۱ تعداد ۲هزار و ۴۷۰  فرصت شغلی برای شهرستان پیش بینی شد که خوشبختانه تا کنون تعداد  ۲ هزار و ۶۶۷ فرصت شغلی به میزان ۱۰۸ درصد پیش بینی توسط دستگاه های اجرایی در سامانه ملی رصد ثبت شده است.

  در ادامه توسط تعدادی از کارگران و کارفرمایان حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات و ابهامات خود در خصوص مسائل مربوط به قانون کار و … پرداخته شد وعفوات نادری از کارشناسان اداره شهرستان و حیدری رئیس تامین اجتماعی شهرستان پاوه در این خصوص توضیحات لازم ارائه شد.

  در پایان این مراسم از کارگران نمونه شرکت با اهدا لوح و هدیه توسط معاون فرماندار، معاون روابط کار و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس تامین اجتماعی شهرستان تقدیر به عمل آمد.

  پس از پایان مراسم اعضای حاضر، طی بازدید از بخش های مختلف سد و نیروگاه برق آبی داریان با مشخصات و مراحل آب گیری و نیز تولید برق در این شرکت آشنا شدند.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *