×

فرماندار روانسر:
تسریع در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن ضروری است

 • کد نوشته: 20879
 • ۱۴۰۱-۰۵-۰۷
 • 197 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرماندار شهرستان روانسر گفت: با توجه به موقعیت ویژه روانسر و مهاجر پذیر بودن این شهرستان ، تسریع در اجرای پروژه های نهضت ملی برای تعادل در بازار مسکن ضروری است.
  تسریع در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن ضروری است
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از خبرنگار ایرنا، «سعدی مصطفی‌زاده» روز پنجشنبه در نشست شورای مسکن شهرستان روانسر که با حضور جمعی از مدیران استانی برگزار شد، افزود: پروژه طرح نهضت ملی مسکن شهرک مهاجرین این شهرستان با پیشرفت ۴۱ درصدی در حال اجرا  است که باید شتاب بیشتری بگیرد.

  وی با تاکید بر تسهیل در صدور اسناد و پروانه‌های ساختمانی طرح ۹ واحدی این شهرستان ادامه داد: سند زمین در نظر گرفته شده برای پروژه ۳۴۰ واحد جهاد کشاورزی صادر شده اما موانع اجرایی پروژه از جمله نقشه ها و نحوه ساخت هنوز نهایی نشده و باید تعیین تکلیف شود.

  فرماندار روانسر اظهار داشت: چندین تعاونی مسکن از شهرهای همجوار در حریم شهر روانسر زمین هایی خریداری کرده اند که با الحاق به محدوده شهر ، می توان روند ساخت و ساز در این شهرستان را رونق ببخشد.

  نماینده ویژه استاندار در شورای مسکن نیز گفت: در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن باید نظارت ها در خصوص اجرای آئین نامه ها و مقررات ملی ساخت و ساز و ملاحظات فنی جدی تر و بیشتر شود.

  «طهماسب نجفی» تاکید کرد: زمین های متعلق به ادارات شهرستان در محدوده و حریم شهر روانسر شناسایی و تعیین تکلیف شوند.

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *