×

تقویت زیرساخت های ارتباطی در جوانرود دردستورکار

 • کد نوشته: 22844
 • ۱۴۰۲-۰۳-۰۱
 • 201 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: مدیرعامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه ازتقویت زیرساخت های ارتباطی وآغاز عملیات فیبر نوری در شهرستان جوانرود خبرداد.
  تقویت زیرساخت های ارتباطی در جوانرود دردستورکار
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، امیری با بیان اینکه استان کرمانشاه بیشترین مصرف اینترنت را در کشورداردو گفت: برنامه ریزی های لازم برای عملیات گسترش فیبر نوری در اورامانات انجام شده و این طرح به ویژه در جوانرود به زودی اجرا می شود .

  به گفته وی پاوه وجوانرود بیشترین میزان مصرف اینترنت را در استان دارند .

  تامین نیازهای ارتباطی با کیفیت ادارات و شهروندان، ارتقای شبکه ارتباطی مدیریت شهری، توسعه و بهسازی شبکه فیبر نوری روستایی جهت ایجاد بستر ارتباطی پایدار و با کیفیت سایتهای مخابراتی و همچنین ارائه سرویس اینترنت فیبر نوری در سطح شهر با اولولیت محله های دارای متقاضی بیشتر و تقویت زیرساخت ارتباطی در روستاها و مناطق مرزی  از مسائلی بود که مدیرعامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه در جوانرود براجرای سریعتر آن تاکید کرد  . 

  فرماندارجوانرود نیز خواستار تقویت زیرساخت‌های ارتباطی در این شهرستان شد و گفت: شهرستان جوانرود نیازمند طرح توسعه ارتباطات ،ایجاد فیبر نوری در شهر و روستا و ایجاد یک تحول گسترده و جدی در حوزه ارتباطات است 

  سعدی نقشبندی افزود: یکی از راههای تحقق شعار امسال که مهارتوم و رشد تولید است توسعه ی اقتصاد دیجیتال است که به زیرساخت های ارتباطی پر سرعت وابسته است.

  منبع: صداوسیما

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *