×

جاده سلامت جوانرود یک ظرفیت خوب برای توسعه گردشگری

 • کد نوشته: 15757
 • ۱۳۹۹-۰۹-۲۳
 • 319 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: استاندار کرمانشاه گفت : جاده سلامت جوانرود یک ظرفیت خوب برای توسعه گردشگری اورامانات است.
  جاده سلامت جوانرود یک ظرفیت خوب برای توسعه گردشگری
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه گفت : ثبت جهانی منظر طبیعی اورامانات یکی از رویداد‌های بسیار مهم و توسعه آفرین استان کرمانشاه است.

  او گفت : جاده سلامت جوانرود یک طرح مهم و ارزشمند است که ذیل پروژه ثبت جهانی اورامانات می‌تواند به توسعه گردشگری منطقه کمک کند.

  استاندار کرمانشاه افزود: این پروژه برای مدیریت بهتر نیازمند یک بهره‌بردار مناسب است که پیشنهاد می‌کنیم مدیریت آن به شهرداری جوانرود واگذار شود و در کنار آن استانداری نیز کمک‌هایی را در اختیار بهره‌بردار پروژه قرار می‌دهد.

  او ادامه داد: برخی از نیاز‌های این پروژه مانند تامین روشنایی، آسفالت قسمت‌های باقی مانده و تامین آب درختان حاشیه جاده سلامت با کمک دستگاه‌های خدمات رسان انجام می‌شود.

  مدیر ارشد استان احداث بیمارستان موقت روانسر را یکی از اولویت‌های حوزه درمان استان دانست و گفت: خوشبختانه با تصویب شورای فنی و شورای برنامه ریزی استان و موافقت جهاد کشاورزی، زمینی جهت احداث این بیمارستان تحویل مجموعه دانشگاه علوم پزشکی می‌شود.

  او ادامه داد: علاوه بر تامین زمین، مبلغ ۲۵ میلیارد تومان برای اجرای پروژه در نظر گرفته شده و تجهیزات و نیروی درمان بیمارستان نیز توسط وزارت بهداشت تامین می‌شود.

  بازوند افزود: پروژه مسکن مهر پاوه هم طبق برنامه ارایه شده از سوی راه و شهرسازی تا پایان سال تکمیل و آماده واگذاری به متقاضیان می‌شود .

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *