×

سرپرست فرمانداری:
جشن اتمام واکسیناسیون در مدارس پاوه برگزار می‌شود

 • کد نوشته: 18595
 • ۱۴۰۰-۰۸-۱۴
 • 314 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: سرپرست فرمانداری شهرستان پاوه گفت: به منظور ایجاد رقابت مثبت در مدارس شهری و روستایی که آمار واکسیناسیون آنها به اتمام می‌رسد جشن شکرگذاری و دعای سلامت برگزار می‌شود.
  جشن اتمام واکسیناسیون در مدارس پاوه برگزار می‌شود
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از ایرنا، «جلیل بالایی» در بازدید از برخی مدارس پاوه تاکید کرد: فهرست مدارس، روستاها و شهرهای که واکسیناسیون در آنها به اتمام می‌رسد و نیز مواردی که عملکرد پایین تری داشتند منتشر و اطلاع رسانی شود.

  وی تصریح کرد: واکسیناسیون معلمان، کادر آموزشی، دانش آموزان و اولیا آنان باید به صورت ۱۰۰ درصدی در همه مدارس انجام پذیرد.

  سرپرست فرمانداری پاوه اظهار داشت: مقدمات بازگشایی حضوری مدارس به نحو شایسته فراهم شده اما شرط کافی واکسیناسیون جمعی است و همچنان گفت و گو برای اقناع جمعی راهبرد اصلی است که در مدارس باید بین معلم ، دانش آموز و اولیا شکل بگیرد.

  بالایی ضمن قدردانی از کادر آموزشی و اولیا دانش آموزان به دلیل مشارکت حداکثری در واکسیناسیون و استفاده از ماسک به منظور کنترل شیوع کرونا در مدارس اضافه کرد: در صورتی که روند واکسیناسیون و زدن ۲ دُز واکسن ضد کرونا در پاوه سرعت یابد به طور قطع وضعیت قرمز پاوه در روزهای آینده تغییر و عادی شدن زندگی مردم و هم چنین روند بازگشایی مدارس سرعت خواهد گرفت.

  وی بر آموزش حضوری، غیر حضوری و ترکیبی متناسب با مقطع و رشته تحصیلی، نوع درس، فضای فیزیکی و تدوین برنامه آموزشی متناسب تاکید کرد.

  سرپرست فرمانداری شهرستان پاوه افزود: مردم همچنان پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک را به عنوان ابزاری موثر در برابر کرونا استفاده نمایند.

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *