×

امام جمعه پاوه:
حادثه شیراز هیچ خدشه‌ای به وحدت ‌شیعه و سنی وارد نمی‌کند

 • کد نوشته: 21512
 • ۱۴۰۱-۰۸-۰۵
 • 268 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: امام جمعه پاوه ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی و غیرانسانی شاهچراغ شیراز، گفت: این اقدامات مذبوحانه هرگز نمی­‌تواند خدشه‌ای در وحدت و برادری ملت شریف ایران و بخصوص در بین اهل‌سنت و اهل تشیع وارد کند.
  حادثه شیراز هیچ خدشه‌ای به وحدت ‌شیعه و سنی وارد نمی‌کند
 • به گزارش آوای باینگان، ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در محکومیت حادثه تروریستی و غیر انسانی شاهچراغ شیراز، ضمن محکومیت این اقدام، اظهار کرد: حادثه دلخراش و تروریستی حرم شاهچراغ (ع) که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از اهل­ایمان و هموطنان عزیزمان شد، موجب تأثر و تأسف شد.

  وی افزود: اینجانب از طرف خود، جامعه روحانیت و مردم شریف شهرستان پاوه، ضمن محکوم‌کردن این حادثه تروریستی و عرض تسلیت به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و مردم متدین شیراز، برای روح شهدای این حادثه علو درجات و برای مصدومان آرزوی شفای عاجل دارم.

  امام جمعه پاوه ادامه داد: بدون شک این اقدامات مذبوحانه هرگز نمی­‌تواند خدشه‌ای در وحدت و برادری ملت شریف ایران و بخصوص در بین اهل‌سنت و اهل تشیع وارد کند.

  وی خاطرنشان کرد:دشمنان ایران اسلامی زمانی که متوجه شدند از وقایع ۴۰ روز گذشته نتیجه‌ای نگرفته‌اند، از راه ترور وارد شدند؛ اما به کوری چشم بدخواهان، مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی، به یاری خداوند متعال و با وحدت و همدلی، این توطئه را نیز همچون سایر توطئه‌های پیشین خنثی خواهند کرد.

  منبع: فارس
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *