×

حضور یک هزار و ۵۰۰ مددجوی پاوه ای در برنامه های فرهنگی کمیته امداد

 • کد نوشته: 11778
 • ۱۳۹۵-۱۰-۱۹
 • 1400 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: امسال ۶۷۵ میلیون ریال اعتبار برای ارتقای سطح آموزشی، فرهنگی و تربیتی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان پاوه سرمایه گذاری و هزینه شده است.

  حضور یک هزار و ۵۰۰ مددجوی پاوه ای در برنامه های فرهنگی کمیته امداد
 • به گزارش آوای باینگان برنامه های فرهنگی کمیته امداد در سرفصل های آموزش خانواده، کانون های فرهنگی و تربیتی، کلاس های آموزشی، حمایت از دانش آموزان و دانشجویان مددجو و .. اجرا می شود.

  لقمان انفرادی، مدیر کمیته امداد شهرستان پاوه با بیان اینکه هم اکنون دوهزار و هفتصد خانوار مددجو با جمعیتی بیش از شش هزار و ۵۰۰ نفر تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان هستند، گفت: بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر از مددجویان پاوه ای طی سال جاری در برنامه های فرهنگی و تربیتی کمیته امداد حضور پیدا کرده اند.

  انفرادی افزود: امسال ۵۵۷ مددجو در شهرستان پاوه در برنامه های آموزش خانواده، ۳۶۵ مددجوی تحت حمایت در برنامه های کانون فرهنگی و تربیتی شرکت کرده و همچنین ۵۵۱ دانش آموز و ۷۲ دانشجو از خدمات حمایتی و فرهنگی این نهاد بهره مند شدند.

  وی تصریح کرد: کمیته امداد برای ارائه برنامه های فرهنگی، تربیتی و آموزشی به مددجویان پاوه ای از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۶۷۵ میلیون ریال اعتبار هزینه کرده است.

  دوره های آموزشی قرآن، احکام، مبانی دینی، عفاف و حجاب، آشنایی با حرفه و مشاغل، پیشگیری از آسیب های اجتماعی، خطرات اعتیاد و ارائه مهارت های زندگی سالم و دینی از برنامه های فرهنگی تربیتی کمیته امداد به شمار می رود که مددجویان در این دوره ها حضور پیدا کرده اند.

  مدیر کمیته امداد شهرستان پاوه با اشاره به اینکه حضور مددجویان تحت حمایت در دوره های آموزشی و فرهنگی این نهاد رایگان است، اظهار کرد: یکی از اصلی ترین رسالت های کمیته امداد ارتقای سطح فرهنگ و تربیت مددجویان به منظور توانمندسازی فکری آنان است.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *