×

خبر کشته شدن کولبر پاوه‌ای در اثر تیراندازی نیروهای هنگ مرزی کذب است

 • کد نوشته: 23234
 • ۱۴۰۲-۰۵-۱۷
 • 213 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان پاوه گفت: خبر کشته شدن کولبر پاوه‌ای به نام آسو کریمی در اثر تیراندازی نیروهای هنگ مرزی از اساس کذب محض است.
  خبر کشته شدن کولبر پاوه‌ای در اثر تیراندازی نیروهای هنگ مرزی کذب است
 • به گزارش آوای باینگان، نوید صحرایی اظهار کرد: حسب بررسی‌های اولیه و تحقیقات دقیق به عمل آمده از جمله معاینه و کالبدشکافی جسد مرحوم، آسو کریمی توسط پزشکان متخصص پزشکی قانونی مرکز استان کرمانشاه و با حضور کارشناس رسمی دادگستری در رشته اسلحه شناسی، هیچ اثر و نشانه ای ناشی از اصابت گلوله در پیکر متوفی یافت نشد.

  وی افزود: پس از بررسی های تکمیلی مشخص گردید که وی بر اثر ضربه شدید جسم سخت به جمجمه و خونریزی مغزی فوت نموده است که احتمالاً ناشی از حادثه سقوط از ارتفاع و یا قتل توسط شخص یا اشخاص ناشناس به علت اختلافات شخصی باشد.

  صحرایی افزود: همچنین فوت وی در زمان و مکانی صورت گرفته که هیچ‌یک از نیروهای نظامی در محل حضور نداشته اند و به هیچ‌وجه در آن زمان و مکان تیراندازی از سوی ایشان گزارش نگردیده است.

  دادستان پاوه گفت: لذا اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده آن متوفی، اعلام می دارد که تحقیقات کامل و جامع جهت کشف قطعی حقیقت ماوقع، از سوی این دادستانی و با همکارای کارآگاهان پلیس آگاهی جهت بررسی تمامی جوانب و فرضیه های موجود که منتهی به فوت یا قتل آن مرحوم گردیده، در دست اقدام است و با حصول نتیجه ی قطعی، متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

  صحرایی گفت: متاسفانه خبر کذب و خلاف واقع قتل وی بر اثر تیراندازی نیروهای خدوم مرزبانی به سرعت توسط کانال‌های متعلق به معاندین و ضدانقلاب جهت سیاه‌نمایی و تشویش اذهان عمومی مردم به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر گردید و کانال‌های خبری داخلی نیز بدون اندکی تأمل تا روشن شدن کامل ابعاد موضوع، آن را اطلاع رسانی کردند.

  صحرایی در خاتمه تاکید کرد: توصیه ما به مردم شریف شهرستان پاوه این است که اعتنایی به این شایعات نداشته و صرفاً کسب هرگونه خبر و اطلاع رسانی در این موضوع را از طریق روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان پاوه پیگیری نمایند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *