×

دادستان جدید عمومی و انقلاب روانسر معرفی شد

 • کد نوشته: 19208
 • ۱۲,دی ۱۴۰۰
 • 286 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: در نشستی که روز شنبه در دادگستری روانسر برگزار شد ، از خدمات «مسلم الماسی» دادستان پیش شهرستان روانسر قدردانی و «سعید زریری» به عنوان دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان معرفی شد.
  دادستان جدید عمومی و انقلاب روانسر معرفی شد
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از ایرنا ، معاون نظارت و ارزشیابی قضات دادگستری استان کرمانشاه در این نشست با بیان اینکه مردمداری لازمه کار قضات است، گفت: مردم اورامانات همواره مرزداران خوبی در تاریخ انقلاب بوده اند و تکریم و پاسداشت آنها ضروری است.

  «علی‌اشرف کرمی» افزود: مردم سرمایه و ولی نعمتان انقلاب و نظام هستند و به دست آوردن اعتماد و رضایتمندی عمومی از دادگستری باید در اولویت باشد.

  وی تصریح کرد: رفتار و عملکرد قضات باید به گونه ای باشد که امیدبخش، نجات بخش و آرامش بخش باشد و دادگستری ها ملجا و پناهگاه مردم باشند.

  معاون نظارت و ارزشیابی قضات دادگستری استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت معتمدین ، مصلحین و روحانیون برای صلح و سازش بهره ببریم اضافه کرد: همدلی و همکاری با سایر بخش ها شاه کلید موفقیت در امور است.

  فرماندار شهرستان روانسر نیز در این نشست گفت: در این شرایط حساس که دشمنان با تحریم های ناجوانمردانه اقتصادی و به دنبال بزرگنمایی نارضایتی های اجتماعی هستند ، انسجام و وحدت میان قوای سه گانه بسیار ضروری است.

  «سعدی مصطفی زاده» افزود: هر چه جایگاه دستگاه قضایی را ارتقا دهیم ، زمینه تحقق امنیت پایدار در جامعه تسهیل می شود.

  وی ادامه داد: مجموعه دادگستری روانسر در اجرای عدالت خوش درخشیده اند و با هم افزایی و همکاری اعضای شورای تامین در شهرستان ، خوشبختانه امنیت مطلوب و پایداری در روانسر حکمفرما است.

  «سعید زریری» پیش از این دادستان عمومی و انقلاب سرپل ذهاب بود و «مسلم الماسی» نیز به عنوان دادستان هرسین منصوب شد.

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *