×

درجه شهرداری‌های جوانرود و نوسود ارتقاء یافت

 • کد نوشته: 22155
 • ۱۴۰۱-۱۱-۱۱
 • 265 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: درجه های جدید۲۲ شهرداری کشور از سوی وزیر کشور به استانداران ابلاغ شد.
  درجه شهرداری‌های جوانرود و نوسود ارتقاء یافت
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از ایسنا، رضا مهدی‌زاده با اعلام خبر فوق، گفت: در این راستا مدارک ارسالی جهت ارتقای درجه شهرداری‌ها در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در معاونت امور شهرداری‌های سازمان بررسی و پس از تایید از سوی وزیر کشور به استانداران ابلاغ شد.

  مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، اضافه کرد: درجه شهرداری‌های جوانرود در استان کرمانشاه، گراش در استان فارس و گلبهار در استان خراسان رضوی به ۸ و درجه شهرداری لالی در استان خوزستان به ۷ ارتقاء یافت.

  وی گفت: درجه شهرداری‌های چلیچه در استان چهارمحال و بختیاری و نوسود در استان کرمانشاه نیز به ۴ ارتقاء یافت. 

  لازم به ذکر است، به موجب دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری‌هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقاء درجه خود را بعد از تائید استانداری به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال نمایند.

  بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، ارتقاء درجه شهرداری‌ها به استناد تبصره (۳) ماده (یک) آئین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب (۱۳۷۰.۴.۱) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر اساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری‌ها که طی نامه شماره (۳۴۷۹ مورخ ۹۴.۱.۱۹) به تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، انجام می‌شود و شهرداری‌ها صرفا از طریق بارگذاری اطلاعات و مستندات مورد نیاز در سامانه درجه بندی شهرداری‌ها، می‌توانند پیگیر موضوعات مرتبط با درجه بندی از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور شوند.

  منبع: ایسنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *