×

درگیری مسلحانه مرزبانان هنگ مرزی پاوه با قاچاقچیان سلاح

 • کد نوشته: 20950
 • ۱۴۰۱-۰۵-۱۹
 • 512 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرمانده مرزبانی انتظامی کشور ازکشف محموله سنگین کلت جنگی توسط مرزبانان هنگ مرزی پاوه خبر داد.
  درگیری مسلحانه مرزبانان هنگ مرزی پاوه با قاچاقچیان سلاح
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از خبرگزاری فارس، فرمانده مرزبانی فراجا از کشف محموله سنگین کلت جنگی در مرزهای غربی کشور خبر داد.

  سردار احمدعلی گودرزی در تشریح این خبر، گفت: مرزبانان هنگ مرزی پاوه در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق سلاح و مهمات، با اشراف و تسلط اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مبنی بر ورود محموله سنگین سلاح به داخل کشور مطلع شدند.

  این مقام ارشد فرماندهی مرزبانی کشور افزود: مرزبانان با استقرار در نوار مرزی و استفاده از تجهیزات هوشمند، قاچاقچیان را قبل از ورود به حریم مرزی کشور مشاهده و توانستند در درگیری مسلحانه آنها را زمینگیر و محموله سنگین سلاح های جنگی را کشف کنند.

  سردار گودرزی با بیان اینکه از قاچاقچیان ۴۱ قبضه سلاح کلت جنگی، ۲ هزار فشنگ جنگی و ۸۲ تیغه خشاب مربوطه کشف شده است، تصریح کرد: در این عملیات، قاچاقچیان تاب مقاومت در برابر تاکتیک های رزمی و آتش مرزبانان را نداشته و با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه به سمت خاک کشور مقابل متواری که تلاش مأموران برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان ادامه دارد.

  فرمانده مرزبانی فراجا ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی مرزبانان در حراست از مرزهای ایران اسلامی، اظهار کرد: امروز مرزبانان بیش از همیشه برای حفظ و حراست از مرزهای جمهوری اسلامی ایران تلاش خواهند کرد و با هرگونه اعمال سودجویانه و خرابکارانه در نوار مرزی قاطعانه برخورد خواهند کرد.

  منبع: فارس
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *