×

امام جمعه پاوه:
دولت افزایش بی سابقه قیمت ها را کنترل کند

 • کد نوشته: 22311
 • ۱۴۰۱-۱۲-۰۵
 • 151 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: ماموستا قادری گفت: این روزها شاهد افزایش بی سابقه قیمت ها همانند قیمت دلار و... در بازار هستیم لذا از دولت می خواهیم که این وضعیت را سامان ببخشد.
  دولت افزایش بی سابقه قیمت ها را کنترل کند
 • به گزارش آوای باینگان، ماموستا ملا قادر قادری در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر پاوه وی اظهار داشت: این روزها شاهد افزایش بی سابقه قیمت ها همانند قیمت دلار و… در بازار هستیم لذا از دولت می خواهیم که این وضعیت را سامان ببخشد زیرا مردم ایران شایسته بهترین ها هستند.

  امام جمعه شهرستان پاوه گفت: متاسفانه در کنار این افزایش قیمت ها، عده ای خواسته یا ناخواسته اسلام را تخریب می کنند و این امر به بهانه ای برای تخطئه دین تبدیل شده است.

  ماموستا قادری در ادامه با اشاره به اهمیت اخلاق در جامعه، بیان داشت: باید اذعان کرد که اخلاقیات و معنویات در جهان اسلام کمرنگ شده و همین خود عامل تفرقه برادران دینی گردیده است.

  امام جمعه شهرستان پاوه تاکید کرد: در هفته گذشته در رسانه ها اعلام شد که محمدبن سلمان قصد دارد در جنوب جده، شهرکی مجلل به نام «پروژه شهر مکعب» را احداث و در وسط این شهرک نیز بنایی مانند بنای کعبه احداث کند تا استقبال مردم از مکه کمرنگ شود که این امری نگران کننده برای جهان اسلام است.

  ماموستا قادری افزود: ولیعد عربستان سعودی به بهانه ساخت بدل کعبه می خواهد که فحشا و فساد را در کشور عربستان رواج دهد و امیدواریم که مانند طرح ابرهه، این برنامه شیطانی با شکست روبه‌رو شود.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *