×

دیدار فرمانده مرزبانی حلبچه عراق با فرماندار پاوه

 • کد نوشته: 23680
 • ۱۴۰۲-۰۸-۰۴
 • 208 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: حسن حمید فرمانده حرس الحدود (مرزبانی) منطقه حلبچه اقلیم کردستان عراق با حضور در دفتر فرماندار پاوه با علیرضا حیدری فرماندار شهرستان پاوه دیدار و گفتگو کرد.
  دیدار فرمانده مرزبانی حلبچه عراق با فرماندار پاوه
 • به گزارش آوای باینگان، در این دیدار که سرهنگ نوذر مرادی فرمانده هنگ مرزی شهرستان پاوه حضور داشت مباحثی در خصوص مرز شوشمی و طرح برکت و تفاهم و همکاری هرچه بیشتر مرزی مطرح شد.

  حسن حمید در این دیدار ضمن تشکر از میزبانی و فرماندار پاوه و فرمانده مرزبانی شهرستان گفت: همیشه جمهوری اسلامی در مشکلات در کنار مردم حلبچه بوده است و ما هرگز مهمان نوازی مردم و مسئولان جمهوری اسلامی و خدمات آنها را در دوران جنگ فراموش نمیکنیم.

  وی همچنین از همکاری های فرماندار پاوه و مرزبانی شهرستان و امام جمعه پاوه در بازگشایی مرز شوشمی و خدمات آنها در مرز قدردانی کرد.

  فرماندار پاوه نیز در این دیدار ضمن خیر مقدم به مهمانان و حسن حمید فرمانده مرزبانی منطقه حلبچه و هیئت همراه از همکاری های آنها با مجموعه فرمانداری و مرزبانی شهرستان در مرز قدردانی کرد.

  علیرضا حیدری با تاکید بر تعامل و همکاری بیشتر گفت: امیدواریم در راستای بازگشایی معبر کولبری و کمک به مبادلات مرزی  و رونق اقتصادی بازارچه مرزی شوشمی و مبارزه با قاچاق همکاری ها بیش از پیش شود.

  گفتنی است این دیدار پیش از ملاقات مرزی کلانتران مرزی حلبچه و پاوه با یکدیگر برگزار شد

  در ادامه فرماندهان مرزبانی پاوه و حلبچه و هئیت همراه نشستی را در راستای مباحث مرزی در سالن جلسات فرمانداری پاوه برگزار کردند.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *