×

دیدار مسئول محرومیت زدایی قرارگاه نجف اشرف سپاه کرمانشاه با مسئولان شهر باینگان

 • کد نوشته: 19037
 • ۱۴۰۰-۰۹-۲۲
 • 675 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: مسئول محرومیت زدایی قرارگاه نجف اشرف سپاه استان کرمانشاه در باینگان حضور یافت .
  دیدار مسئول محرومیت زدایی قرارگاه نجف اشرف سپاه کرمانشاه با مسئولان شهر باینگان
 • به گزارش آوای باینگان، سرهنگ حبیبی مسئول محرومیت زدایی قرارگاه نجف اشرف در استان کرمانشاه به دعوت فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای باینگان در باینگان حضور یافت و با برخی از مسئولان بخش و شهر باینگان در بخشداری باینگان دیدار کرد .

  این جلسه با حضور محمد هادی زامیاد بخشدار ، ماموستا حامد رحیمی امام جمعه شهر، باباویسی فرمانده حوزه مقاومت بسیج، جلیل نویدی شهردار، ولی رحمانی رئیس شورای اسلامی شهر و چند تن از معتمدین شهر باینگان برگزار گردید.

  ابتدا سرهنگ باباویسی ضمن تشریح رشادتهای مردم بخش باینگان در ۸ سال دفاع مقدس و چگونگی آزاد سازی شهر باینگان گزارشی از وضعیت طرح های مردمی در دست اقدام از جمله راه دسترسی گرماوگ به چالی نیجول و نیز طرح احداث پل جاده سلامت به سمع ایشان رساند و با توجیه همه جانبه این طرح ها درخواست همکاری و مساعدت در حد توان دستگاه محرومیت زدایی را تقدیم ایشان نمود .

  در ادامه بخشدار ، امام جمعه، شهردار و رئیس شورای شهر ضمن قدردانی از حضور وی، بر لزوم حمایت‌های ایشان از این بخش محروم و مرزی تاکید کردند .

  همچنین غفور رستم زاده فعال اجتماعی و گردشگری توضیحاتی در رابطه با اشتغال جوانان در حوزه های مختلف، ایجاد زیر ساخت‌ها در بخش عمرانی و پیگیریهای طرح جامع باینگان در سنوات گذشته ارائه نمود .

  سپس سرهنگ حبیبی با همراهی مسئولان از وضعیت پروژه های در دست اقدام بازدید نمود .

  ایشان همچنین در این دیدار ضمن تشریح حوزه فعالیت خود در سپاه و محدودیت های موجود قول مساعدت و همکاری لازم را در حد وسع و توان دستگاه متولی اعلام داشتند .

  لازم به ذکر است در سنوات گذشته بخش محرومیت زدایی قرارگاه نجف سپاه با مسئولیت سرهنگ حبیبی در استان کرمانشاه کمک‌هایی از جمله در ساخت مساجد، احداث راه ها و بسته های معیشتی به مردم محروم بخش باینگان ارائه نموده اند که جای تقدیر دارد .

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *