×

سازمان تبلیغات اسلامی ۲ پایگاه اجتماعی در روانسر راه‌اندازی می‌کند

 • کد نوشته: 17752
 • ۱۵,شهریور ۱۴۰۰
 • 979 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: برای شناسایی و رفع مشکلات اجتماعی محلات حاشیه نشین شهر روانسر، ۲ پایگاه اجتماعی با محوریت روحانیون اهل سنت در این شهرستان راه‌اندازی می‌شود.
  سازمان تبلیغات اسلامی ۲ پایگاه اجتماعی در روانسر راه‌اندازی می‌کند
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از ایرنا، حجت الاسلام «یوسف احمدی» روز دوشنبه در نشست مجمع فرهنگی بانوان شهرستان روانسر یکی از اولویت های سازمان تبلیغات اسلامی را اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی در محلات حاشیه نشین دانست و افزود: برای این منظور منابع اعتباری خوبی در نظر گرفته شده است.

  وی تصریح کرد: با وجود مشکلات در محلات حاشیه ای ، دشمنان برنامه های زیادی را برای تعمیق آسیب ها و چالش ها انجام می دهند و تضعیف جایگاه زنان و بنیان خانواده را دستور کار قرار داده اند.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه ادامه داد: برای حل مشکلات و رفع آنها همه جوانب رصد می شود و در این پایگاه ها، نگاه ویژه ای به زنان شده و نقش های اصلی به آنان سپرده می شود .

  ججت الاسلام احمدی اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی رویکرد جدیدی را برای حل مشکلات فرهنگی و اجتماعی آغاز کرده و تلاش داریم با بکارگیری همه اقشار و تشکیل مجمع های مختلف از جمله مجمع بانوان فرهیخته در همه شهرستان ها ، نتیجه بهتری حاصل شود.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه ادامه داد: یکی از مهمترین وظایف این مجمع مطالبه گری است و این مطالبه گری باید در راستای پیشرفت نظام اسلامی باشد تا بتوانیم داشته ها و توانمندی های نظام را بیشتر به جامعه معرفی کنیم.

  پژمان امجدیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان روانسر نیز با بیان اینکه توسعه بدون نقش زنان انکارناپذیر است افزود: روانسر مستعد توسعه است و بانوان می توانند با مطالبه گری نقش خود را برای پیشرفت و توسعه شهرستان ایفا کنند.

  رییس اداره تبلیغات اسلامی روانسر نیز گفت: هدف اصلی از تشکیل مجمع فرهنگی بانوان  این شهرستان، پیگیری مطالبات فرهنگی و اجتماعی است.

  حجت الاسلام «رهبر محمدی» افزود: در مجمع بانوان تبادل تجربه و اندیشه انجام گرفته و راهکارهای مؤثر در اجرای طرح‌های فرهنگی ارایه و طرح‌های تأثیرگذار اجرا می‌شود.

  وی ادامه داد: این مجمع در قالب چهار کارگروه عفاف و حجاب، سواد رسانه های اجتماعی ، آسیب های اجتماعی و تحکیم خانواده فعالیت می کند.

  شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *