×

شهرداری جوانرود رتبه اول شهرداری‌های استان کرمانشاه در ارزیابی عملکرد را کسب کرد

 • کد نوشته: 20799
 • ۱۴۰۱-۰۴-۲۶
 • 402 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: شهردار جوانرود از کسب رتبه نخست این شهرداری در بین ۳۴ شهرداری استان کرمانشاه خبر داد و گفت: این رتبه برتر در راستای اجرای نظام‌نامه ارزیابی عملکرد شهرداری‌های کشور در ۱۷۰ شاخص فنی، علمی و عملکردی در سال ۱۴۰۰ کسب شده است.
  شهرداری جوانرود رتبه اول شهرداری‌های استان کرمانشاه در ارزیابی عملکرد را کسب کرد
 • به گزارش آوای باینگان، «هوشیار امامی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: هدف گذاری و ترسیم مسیر واقع‌بینانه، تلاش آگاهانه برای رسیدن به شاخص‌های ویژه در ارائه خدمات گسترده و مختلف به شهروندان می‌تواند از مهمترین مؤلفه‌های ایجاد تحول در مدیریت شهری باشد.

  وی به فعالیت های شهرداری جوانرود در سه ماه سپری شده از سال جاری اشاره کرد و گفت: فعالیت های این شهرداری با شتاب خاصی پیگیری می شود.

  شهردار جوانرود به تحقق آرزوی های چندین ساله ساکنان مسکن مهر مولوی جوانرود اشاره کرد و اظهار داشت: عملیات زیرسازی، ِبهسازی، بتن‌ریزی و آسفالت این محله با چهار میلیارد تومان اعتبار با پیشرفت فیزیکی قابل توجهی در حال اجراست.

  وی همچنین به تکمیل بوستان جهان آراخانم با ۲ میلیارد تومان اعتبار و اصلاح و زیباسازی میدان انقلاب و بسیج اشاره کرد و گفت: طرح اصلاح این ۲ میدان نیز هر یک با ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در حال اجراست.

  امامی یادآورشد: اجرای طرح ترافیکی شهر، روکش آسفالت خیابان های شهدای شمیران، تامین اجتماعی، پله بندی، اصلاح و بتن ریزی کوچه وحدت ۱۵ و بهسازی و بتن ریزی کوچه های محله قرگه تنها بخش از اقدامات شهرداری جوانرود در سه ماه سپری شده از سال جاری است.

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *