×

طرح های توسعه ای در روستاهای پاوه مردم محور است

 • کد نوشته: 11723
 • ۸,آبان ۱۳۹۵
 • 1059 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرماندار شهرستان پاوه گفت: طرح های توسعه ای در روستاهای پاوه مردم محور است.

  طرح های توسعه ای در روستاهای پاوه مردم محور است
 • به گزارش آوای باینگان پرویز ایده پور در گفتگو با خبرنگار کردپرس، با بیان اینکه ایجاد اتاق فکر در روستاهای شهرستان پاوه یکی از اقدامات مهم ما است، اظهارداشت: روستای زردویی در بخش باینگان این شهرستان نخستین روستا در سطح کشور بود که در آن اتاق فکر تشکیل شد.
  وی ادامه داد: در اتاق فکر روستاهای پاوه از تمامی اقشار جامعه از جمله طوایف، تحصیلکردگان، بانوان، معتمدین و متمکنین نمایندگانی حضور دارد.
  فرماندار پاوه تاکید کرد: مجموعه اقدامات مثبتی که در این شهرستان انجام شده سبب گردید که بالاترین سطح جذب اعتبار جهت اشتغالزایی دربین روستاهای کشور به این روستا اختصاص یابد.
  وی از وجود چند روستای نمونه گردشگری در این شهرستان نام برد و خاطر نشان ساخت: احیاء برخی از تخصص های بومی در شهرستان که با زمین، خاک و فرهنگ این مردم سازگار باشد از دیگر اقدامات صورت گرفته در این روستا بوده است.
  ایده پور از آموزش ۶۰ نفر از مردم روستاهای هدف گردشگری در این روستا جهت راهنمایی توریست های خارجی خبرداد و تاکید کرد: در سال گذشته ۱۲ هزار گردشگر از روستای زردویی بازدید داشتند و توانسته ایم در تمام نمایشگاه های سطح کشور حرفی برای گفتن داشته باشیم.
  وی در پایان یادآور شد: مردم محور بودن و گوش دادن به حرف مردم سرلوحه کار ما است به همین سبب استاندار ما رتبه برگزیده کشوری در بخش توسعه روستایی را بدست می آورد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *