×

فرماندار: جوانرود شرایط پذیرش مسافر را ندارد

 • کد نوشته: 14708
 • ۱۳۹۹-۰۳-۱۱
 • 847 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرماندار جوانرود با اظهار نگرانی از افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا گفت: این شهرستان در حال حاضر شرایط پذیرش مسافر و گردشگررا ندارد.
  فرماندار: جوانرود شرایط پذیرش مسافر را ندارد
 • به گزارش آوای باینگان و به نقل از ایرنا؛ «رستگار یوسفی» روز یکشنبه در جلسه ستاد مدیریت کرونا شهرستان جوانرود در سرسرای اجتماعات فرمانداری افزود: باوجود تمام زحماتی که در طول ۲ماه گذشته برای تعطیلی بازاریان، اماکن عمومی و مراسمات دینی و مذهبی ، عزا و عروسی انجام گرفت متاسفانه وضعیت کرونایی این شهرستان قرمز و نگران کننده است و مردم باید همچنان فاصله گذاری اجتماعی و شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کنند.

  وی اظهارداشت: در صورت تشدید اوضاع مجبور به اعمال محدودیت های بیشتری همچون تعطیلی بازار، اماکن عمومی، بوستانها، دفاتر پیشخوان ،کافی نت ها، آیین های عزا و عروسی و دیگر مراسم ها خواهیم شد.

  فرماندار جوانرود همچمین به اعمال محدودیت ها و رعایت شیوه نامه های بهداشتی در ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری ، اماکن ورزشی و اماکن اقامتی تاکید کرد.

  یوسفی با بیان اینکه این محدودیت ها به تنهایی کارساز نیست یادآور شد: از مردم انتظار داریم که همچون ماه های گذشته برای مقابله با کرونا مسایل بهداشتی را با جدیت رعایت و به توصیه های ارایه شده توجه کنند.

  مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جوانرود نیز از افزایش آمار مبتلایان این شهرستان به ویروس کرونا خبر داد و گفت: متاسفانه تاکنون تست ۱۱۱ نفر در شهرستان جوانرود مثبت و تست ۷۰ نفر  دیگر نیز جهت آزمایش به استان ارسال شده است.

  دکتر مولود حسینی افزود: ۵۵ نفر هم در قرنطینه خانگی به سر می برند.

  وی از بی توجهی های برخی از شهروندان در روزهای اخیر و در زمان برداشتن محدودیت نسبت به خطر بالای بیماری کرونا برای سلامتی خودشان و سایر افراد جامعه ابراز نگرانی کرد و اظهار داشت: اگر مردم دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکنند، متاسفانه وضعیت وخیم ترخواهد شد

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *