×

فرماندار: پاوه از نظر شیوع کرونا در وضعیت نگران کننده‌ای است

 • کد نوشته: 15338
 • ۱۳۹۹-۰۷-۲۲
 • 443 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرماندار پاوه با اعلام اینکه این شهرستان از نظر شیوع کرونا در وضعیت نگران کننده‌ای است، گفت: پاوه شهرستانی با برند فرهنگی است و انتظار داریم مردم مشارکت بیشتری در رعایت پروتکل های بهداشتی داشته باشند.
  فرماندار: پاوه از نظر شیوع کرونا در وضعیت نگران کننده‌ای است
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از ایرنا، پرویز ایده پور عصر یکشنبه در جلسه ستاد کرونا شهرستان پاوه افزود: مردم پاوه در موج اول کرونا توصیه های  بهداشتی را به صورت مطلوب رعایت کردند اما این روزها بی‌تفاوتی نسبت به استفاده از ماسک و عادی نگاری شرایط بیشتر شده که بسیار خطرآفرین است.

  او گفت: ما بر اساس دستورالعملهای جدید در مرحله‌ پیشگیری از بحران هستیم و در این مرحله همه مردم مسئول هستند.

  وی اظهار داشت: از امامان جمعه و جماعات، فرهنگیان، دانشجویان، بازاریان و اصناف، کارمندان ادارات، نیروهای مسلح نظامی و انتظامی و سایر اقشار درخواست می شود نهضت رعایت پروتکلهای بهداشتی را از همین امروز آغاز نمایند.

  فرماندار پاوه در ادامه گفت: خیلی از کسانی که دچار بیماری کرونا شده اند این تفکر غلط را داشته اند که بیماری برای دیگری است و خود دچار نخواهد شد.

  ایده پور افزود: امروز روزی است که ملت و دولت باید در یاری رسانی ها و فرهنگ سازی با هم همپوشانی داشته باشند.

  او تصریح کرد: اگر اینگونه پیش برویم هر روز باید شاهد از دست دادن عزیزان خود در شهرها و روستاهایمان باشیم و هم اکنون در برخی از روستاهای هدف گردشگری کرونا به شدت شیوع یافته است.

  وی ادامه داد: از امروز تا ۱۰ روز آینده و اطلاعیه های بعدی تمامی تجمع ها، جلسات ادارات و ارگانها، مراسمات عزاداری و عروسی و هر آنچه که دلیلی شود بر تجمع افراد ممنوع است.

  او گفت: اداره میراث فرهنگی و گردشگری موظف است تمامی مراکز اقامتی و گردشگری دارای مجوز و بدون مجوز را تعطیل نماید و با همکاری نیروهای مسلح و دادستانی عمومی و انقلاب با خاطیان برخورد شدید و بدور از اغماض داشته باشد.

  فرماندار پاوه در ادامه اضافه کرد: اداره ورزش و جوانان موظف است تمامی مراکز ورزشی تحت کنترل خود و بخش خصوصی را تا اطلاع ثانوی تعطیل نموده در صورت مشاهده فعالیت این مراکز با همکاری نیروهای انتظامی و دادستانی عمومی و انقلاب با آنها برخورد جدی نماید.

  ایده پور افزود: اصناف و بازاریان موظف به رعایت پروتکلهای بهداشتی در حد بسیار بالا بوده مسئولان اصناف موظف هستند در این خصوص برخوردی بدون اغماض داشته و با همکاری نیروهای انتظامی و دادستانی با افراد خاطی برخورد درخور داشته باشند.

  ایده پور تصریح کرد: بار دیگر از همه مردم درخواست داریم تا ۱۵ روز آینده با حساسیت بالا مقررات و پروتکلهای بهداشتی را رعایت نمایند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *