×

قرارگاه نجف اشرف برای پایان تنش آبی ۸ روستای «نوسود» پای کار آمد

 • کد نوشته: 20802
 • ۱۴۰۱-۰۴-۲۶
 • 269 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرمانده قرارگاه نجف اشرف گفت: پروژه انتقال به ۸ روستا نوسود اولین پروژه‌ای است که در قرارگاه نجف و با هماهنگی آبفا شروع شده است.
  قرارگاه نجف اشرف برای پایان تنش آبی ۸ روستای «نوسود» پای کار آمد
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمد‌نظر عظیمی فرمانده قرارگاه نجف اشرف امروز در نشست بررسی پروژه انتقال آب بل به نوسود و ۸ روستای این بخش و بازارچه مرزی شوشمی که با حضور سردار فیض‌الهی فرمانده تیپ انصار رسول، رستمی فرماندار پاوه، داودی مدیرعامل آبفا و دیگر مسؤولان مربوطه شهرستانی برگزار شد، اظهار کرد: در دولت سیزدهم تصمیمات خوبی برای حل مشکلات آبی روستاها گرفته شده و قرارگاه امام حسن(ع) خاص همین کار راه‌اندازی شده است.

  وی تصریح کرد: وزارت نیرو، مجموعه آبفای کشور و در استان هم رده‌های سپاه و شرکت‌ آبفای استان‌ بر آن هستند تا عملا با یک کار جهادی بخشی از تنش‌های آبی در شهرستان پاوه را مدیریت کنند.

  فرمانده قرارگاه نجف اشرف تصریح کرد: اولین پروژه‌ای که در قرارگاه نجف و با هماهنگی آبفا شروع شده همین پروژه انتقال به ۸ روستا نوسود است، البته پروژه‌هایی هم در دیگر مناطق استان داریم.

  وی خاطرنشان کرد: همه باید کمک کنیم که مشکلی از مشکلات مردم منطقه حل شود. ما اقدامات اولیه را انجام داده‌ایم، اما انتقال آب از شهر نودشه تا کل چنار زمان‌بر است که باید با کمک سایر مسؤولین این کار را در اسرع وقت انجام دهیم.

  منبع: فارس

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *