×

مرکز نیکو کاری شهر بانه وره ، راه اندازی می شود

 • کد نوشته: 13989
 • ۹,آبان ۱۳۹۸
 • 374 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: رئیس کمیته امداد امام خمینی ره منطقه باینگان گفت: مرکز نیکو کاری شهر بانه وره ، راه اندازی می شود.
  مرکز نیکو کاری شهر بانه وره ، راه اندازی می شود
 • به گزارش آوای باینگان ، رئیس کمیته امداد امام خمینی ره منطقه باینگان در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد: قوم کرد قومی است به درازنای تاریخ … در نجابت و اصالت ،در پاک اندیشی و پاک زیستی . و سفارشات بزرگان دین در مقام و کرامت نیکوکاری و نوع دوستی همواره آمیزه و همراه این قوم  بوده است، بر آن خصائص نیکو و در جهت ترویج خصلت های پسندیده ی نیکو کاری بزودی شاهد افتتاح مرکز نیکو کاری در شهر بانه وره خواهیم بود .

    ابراهیم یوسفی با بیان این موضوع افزود: تاریخ کرد و کردستان مشحون و لبریز از فداکاران و نیکوکاران و قهرمانانی است که زنده نگه داشتن آنان غنی سازی فرهنگ پر بار تاریخ کرد و نسل های در گذر است .  

  وی گفت: صبری ؛ مادری فدا کار و مهرورز به فرزندان و خانواده که در یک تراژدی جدایی از همسر و فرزندانش؛ در راه رسیدن به آنان در کوههای اورامان جان به جان آفرین تسلیم می نماید و غمی همیشگی را برای فرزندان و ایل امامی بجای میگذارد .

  وی افزود: برای زنده نگه داشتن نام این مادر فداکار ، مرکز نیکو کاری ، صبری ، در آینده ای نزدیک با همکاری و همفکری مردم شریف بانه وره افتتاح میگردد .

  یوسفی در پایان گفت: امید است این حرکت خود جوش ومهم اجتماعی زمینه ساز اعتماد وهمکاری فی مابین آحاد مردم منطقه در رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی همدیگر باشد و کمیته امداد حضرت امام ره در حد توان و ظرفیت ها پشتیبان این مرکز نیکو کاری باشد .

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *