×

میوه‌ فروشان سیار روانسر ساماندهی شدند

 • کد نوشته: 16313
 • ۱۳۹۹-۱۲-۰۷
 • 327 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: سرپرست شهرداری روانسر از ساماندهی میوه‌ فروشان و عرضه ‌کنندگان تره بار خیابان ‌های اصلی این شهر خبر داد.
  میوه‌ فروشان سیار روانسر ساماندهی شدند
 • به گزارش آوای باینگان، آرش محمودی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا،  هدف از اجرای این طرح را رفع سد معبر، تسهیل در عبور و مرور و روانسازی ترافیک، سهولت دسترسی به بوستان شکوفه و فضاهای عمومی و بالابردن کیفیت منظر شهری در بلوار معلم عنوان کرد.

  وی ادامه داد: عمده این میوه فروشان سیار در بلوار معلم شهر روانسر به عنوان یکی از شریان های اصلی عبور و مرور روانسر و شهرهای همجوار مستقر بودند و با توجه به قرارگیری این شهرستان در ورودی شهرستان های اورامانات، ساماندهی این دست فروشان یک امر ضروری و موضوع بسیار مهمی بود.

  سرپرست شهرداری روانسر اظهار داشت: ساماندهی وانت داران و عرضه کنندگان میوه و تره بار از ابتدای آذر ماه سال جاری و با حمایت های دادستان عمومی و انقلاب شهرستان و با اولویت حفظ درآمد کسبه در دستور کار قرار گرفت.  

  محمودی تصریح کرد: با جانمایی مکان های جدید و انجام کارهای کارشناسی و پس از اظهار تمایل کلیه دستفروشان مبنی بر تجمع بازار میوه و تره بار در یک نقطه، در نهایت خیابان ساحلی (پایین دست سراب روانسر) به عنوان محل مورد توافق کلیه وانت داران انتخاب شد.

  وی گفت: با هدف ایجاد رضایتمندی کسبه، عرضه کنندگان به ۲ بخش دائم و فصلی طبقه بندی و کار تجهیز و آماده سازی این خیابان آغاز شد و مقدار ۳۰۰ تن شن، پنج عدد پروژکتور و یکصد ساعت کارکرد ماشین آلات فضای اولیه لازم برای ارایه کسب و کار فراهم شد.

  سرپرست شهرداری روانسر افزود: در ابتدای کار با کمبودها و نواقصی مانند علایم ترافیکی؛ تامین مخازن زباله و نیروی انسانی برای انجام نظافت و نبود سرویس بهداشتی مواجه هستیم که شهرداری روانسر برای رفع این مشکلات اقدام خواهد کرد.

  محمودی از همکاری و همراهی های فرماندار،  دادستان، نیروی انتظامی، پلیس راهور و عرضه کنندگان میوه و تره بار در اجرای این طرح قدردانی کرد.

  مسلم الماسی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان روانسر نیز گفت: تا مرتفع شدن کامل مشکلات میوه فروشان و ماشین داران در محل های جدید کنار آنها خواهیم بود و اقدامات لازم در حال انجام است.

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *