×

نجات بزغاله وحشی مجروح شده توسط شکارچیان در پاوه

 • کد نوشته: 26648
 • ۱۴۰۳-۰۴-۱۷
 • 87 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: رئیس اداره محیط زیست شهرستان پاوه گفت: یک رأس بزغاله وحشی که یک دست و یک پای خود را براثر تیراندازی شکارچیان غیرمجاز از دست داده بود توسط مدیریت اسکله قایقرانی هجیج در اطراف دریاچه سد داریان زنده پیدا کرده و از مرگ نجات دادند.
  نجات بزغاله وحشی مجروح شده توسط شکارچیان در پاوه
 • به گزارش آوای باینگان، علی صدیقی پور رئیس اداره محیط زیست شهرستان پاوه با اعلام این خبر گفت: یک رأس بزغاله وحشی توسط مدیریت اسکله قایقرانی هجیج در اطراف دریاچه سد داریان مشاهده وزنده گیری گردید.

  وی افزود یک دست ویک پای این جانور بی زبان در اثر تیراندازی شکارچیان قطع گردیده است.

  صدیقی پور ضمن تشکر و قدردانی از مدیریت  اسکله قایقرانی هجیج بابت حمایت و اطلاع رسانی موضوع گفت: بزغاله زخمی توسط اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاوه و تیم دامپزشکی انجمن ژیوای پاوه در حال مداوا است.

  وی با اشاره به اینکه حفظ حیات‌وحش علاوه بر آنکه نمادی از مدنیت و توسعه‌یافتگی فکری انسان‌ها است، دارای ارزش اخلاقی یعنی احترام گذاشتن به حیات تمام موجودات و آفریده‌های خدای متعال است گفت: ما انسانها تنها ساکنان کره زمین نیستیم، زمین ممکن است بدون ما  انسان ها به حیات خود ادامه دهد اما بدون جانوران حیات زمین ممکن نخواهد بود.

  رئیس اداره محیط زیست شهرستان پاوه گفت: حیوانات هم مثل ما انسان ها حق حیات داشته و با تجاوز به این حق حیات خودمان را نباید به خطر اندازیم یادآور شد: تحقیقات در مورد شکارچیان غیرمجازی که اقدام به مجروح کردن این بزغاله وحشی کرده اند در دست انجام است.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *