×

نماز جمعه این هفته در پاوه اقامه می‌شود

 • کد نوشته: 15073
 • ۱۳۹۹-۰۵-۳۰
 • 3007 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: امام جمعه پاوه گفت: پس از ۶ ماه تعطیلی نماز جمعه این هفته با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی نماز جمعه این هفته در این شهرستان برگزار می‌شود.
  نماز جمعه این هفته در پاوه اقامه می‌شود
 • به گزارش خبرنگار آوای باینگان ، ماموستا ملاقادر قادری امروز اظهار داشت: نزدیک ۶ ماه است نماز جمعه که یکی از واجبات دینی و در مذهب ما واجب عینی است بخاطر شیوع ویروس کرونا در پاوه تعطیل است و مسجد جامع این شهر و صفوف وحدت‌ آفرین جمعه این شهر مدتی است که از همدیگر دور هستند.

  وی افزود: حقیقتا این تعطیلی آثار روحی منفی زیاده در روحیه همه ما داشته است، از هم دور شده‌ایم، از مصافحه و با هم بودن منع شده‌ایم و از هم فاصله گرفته‌ایم که همه این‌ها صدمات و آسیب‌های روحی هستند که تعطیلی نماز جمعه و سایر مراسمات بر ما وارد آورده است.

  امام جمعه پاوه ادامه داد: تعطیلی نماز جمعه بیش از این نه مناسب و نه جایز است، لذا از روز جمعه ۳۱ مرداد ماه سال ۹۹ نماز جمعه را در پاوه اقامه می‌کنیم.

  وی گفت: توقع اینجانب از همه مومنین و برادران و خواهران و به‌ خصوص جوانانی که قریب ۶ ماه است معشوق خویش را گم کرده و از مسجد جامع دور هستند این است که شرکتی فعالانه در نماز جمعه این هفته داشته باشند.

  وی افزود: از روز  گذشته (چهارشنبه) به‌ مدت چند روز در شهر پاوه بیش از ۱۰ هزار نفر در کنکور سراسری شرکت می‌کنند، چگونه است بچه‌های ما مشکلی ندارد که برای کنکور تجمع داشته باشند ولی برای نماز جمعه تجمع مشکل است.

  ماموستا قادری در پایان، خاطرنشان کرد: لذا ما هم با توکل به خداوند متعال و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ان شاالله روز‌جمعه، با شعار «حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیر» به استقبال نماز جمعه می‌رویم.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *