×

واکنش دانشگاه علوم‌ پزشکی به استعفای مدیران بیمارستان‌ پاوه/ موضوع در حال بررسی است

 • کد نوشته: 13846
 • ۱۳۹۸-۰۶-۰۶
 • 583 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در واکنش به استعفای مدیران بیمارستان‌ پاوه، «مرجان پیرصفا»، مترون بیمارستان را تا تعیین جایگزین به‌عنوان مدیر داخلی بیمارستان قدس منصوب کرد.
  واکنش دانشگاه علوم‌ پزشکی به استعفای مدیران بیمارستان‌ پاوه/ موضوع در حال بررسی است
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، دیروز در اعتراض به ولدبیگی رئیس شبکه بهداشت و درمان پاوه؛ ستار سهرابی رئیس بیمارستان، فریق ویسی مدیر داخلی بیمارستان، محمد خدا‌مروتی مسؤول خدمات بیمارستان قدس پاوه از سمت خود استعفا دادند.

  دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در واکنش به استعفای مدیران بیمارستان‌ پاوه، «مرجان پیرصفا»، مترون بیمارستان را تا تعیین جایگزین به‌ عنوان مدیر داخلی بیمارستان قدس منصوب کرد.

  مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: این استعفاها براساس اختلاف مابین مدیر شبکه و مدیران بیمارستان بوده که علل آن و‌ مسایل مطرح شده توسط هیأت رئیسه دانشگاه علوم‌ پزشکی کرمانشاه در حال بررسی است.

  محمدی افزود: هیچگونه اختلالی در ارائه خدمت به بیماران و‌ مراجعان در بیمارستان رخ نخواهد داد و این بیمارستان بدون‌وقفه و‌ کماکان در حال ارائه خدمت به مردم است.

  گفتنی است، بیمارستان قدس پاوه با ۱۰۶ تخت (۹۴ تخت بستری و ۱۲ تخت ویژه) در پنج طبقه احداث شده که دوازدهم مردادماه امسال با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره‌برداری رسید.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *