×

وضعیت ابتلا و بستری کرونا در پاوه صعودی و نگران کننده است

 • کد نوشته: 19570
 • ۱۲,بهمن ۱۴۰۰
 • 233 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: سرپرست فرمانداری پاوه گفت: سیر مراجعات، ابتلا و بستری بخاطر بیماری کرونا در این شهرستان افزایشی است و در صورت نزدن ماسک و عدم تمایل به تزریق دُز سوم واکسن به سرعت وضعیت به نارنجی و قرمز تغییر خواهد کرد.
  وضعیت ابتلا و بستری کرونا در پاوه صعودی و نگران کننده است
 •  به گزارش آوای باینگان، «جلیل بالایی» روز سه‌شنبه به ایرنا افزود: در انتظار تصمیمات جدید ستاد کرونا هستیم و ادامه وضع موجود ایجاد محدودیت های دوباره را اجتناب ناپذیر می کند.

  وی اظهار داشت: عادی انگاری، نزدن ماسک، عدم استقبال از تزریق دُز سوم واکسن کرونا به بهانه ضعیف شدن ویروس عامل وضع موجود است.

  سرپرست فرمانداری پاوه گفت: از مردم متدین و فرهنگ دوست پاوه می خواهم برای کاهش تلفات و هزینه های پیک پیش رو حتما ماسک بزنند، دُز سوم واکسن را دریافت کنند و از هرگونه حضور در اجتماعات به ویژه شب نشینی و مهمانی خودداری نمایند.

  وی عنوان کرد: از مشارکت و همراهی مردم در مراحل قبل بسیار سپاسگزارم، ۹۲ درصد مردم شهرستان دُز اول و ۸۲ درصد دُز دوم را دریافت کرده اند اما این عدد در دُز سوم  ۲۶ درصد است که مراکز تجمیعی  و خانه های بهداشت در نزدیک ترین مکان به محل سکونت همشهریان آماده ارایه خدمات واکسیناسیون هستند.

  بالایی گفت: همچنین مشارکت علمای دینی، ماموستاهای گرانقدر، معلمان، فرهنگیان و دانش آموزان عزیز در  مقابله با کرونا قابل تقدیر است.

  وی در پایان افزود: از این عزیزان درخواست می کنیم که در پیک جدید هم همراهی، حمایت نظارت و هدایت لازم را در تشویق به زدن ماسک و دریافت دُز سوم واکسن با خدمتگزاران خود در حوزه بهداشت و درمان بعمل آورند.

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *