×

پروژه گازرسانی به شهر نوسود تا پایان سال به اتمام می رسد

 • کد نوشته: 15136
 • ۱۳۹۹-۰۶-۱۷
 • 414 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: استاندار کرمانشاه در مراسم افتتاح و بهره برداری از پروژه گازرسانی به شهر نودشه گفت: توسعه‌ گازرسانی به مناطق روستایی و شهری یکی از اهداف دولت یازدهم و دوازدهم بود و پروژه گازرسانی به شهر نوسود نیز تا پایان سال به اتمام می رسد.
  پروژه گازرسانی به شهر نوسود تا پایان سال به اتمام می رسد
 • به گزارش پایگاه خبری آوای باینگان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ « هوشنگ‌ بازوند» در ادامه این مراسم افزود: در ابتدای دولت تدبیر و امید فقط عملیات گازرسانی به ۲۰۹ روستا در کرمانشاه انجام شده بود و از ابتدای دولت تاکنون ۱۳۳۲ روستا از نعمت گاز برخوردار شده اند.

  بازوند به سیاست‌های اتخاذ شده از سوی وزیر نفت در زمینه بهره‌گیری از منابع قانون بودجه از جمله بند «ق» تبصره ۲ قانون بودجه برای طرح‌های گازرسانی اشاره کرد و اظهار داشت: توسعه مناطق مرزی و محرومیت زدایی با رویکرد برخورداری مردم از امکانات و رونق کسب و کار مرزنشینان همیشه اولویت داشته است و امروز شاهد تحقق این مهم در استان هستیم.

  مقام ارشد استان از  تلاش ها و حمایت های بیدریغ وزیر نفت در استان تقدیر کرد و گفت: انتظار داریم این همراهی و مساعدت تا پایان دولت و اتمام پروژه ها به صورت ویژه تداوم داشته باشد.

  بازوند در این مراسم که با حضور نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد؛ درخواست افزایش سرانه خانوارها برای بهره مندی ۱۰ روستای دیگر در نوار مرزی از نعمت گاز طبیعی توسط وزارت نفت را ارائه داد و گفت: گازرسانی به سه شهر ریجاب، ازگله و‌ نوسود در استان باقی مانده است که تا پایان سال پروژه گازرسانی به نوسود به پایان می رسد و دو شهر دیگر تا نیمه اول سال ۱۴۰۰ از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *