×

پیام تسلیت مشاور و معین استاندار کرمانشاه به مناسبت حوادث تروریستی تهران

 • کد نوشته: 12619
 • ۱۳۹۶-۰۳-۱۸
 • 1098 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: حمله ناجوانمردانه و تروریستی کوردلان افراطی و دشمنان اسلام و بشریت را که منجر به شهادت مظلومانه تعدادی از هموطنان عزیزمان شد، موجب تاثر و تالم قلوب همه آحاد ملت سرافراز ایران اسلامی و انسانهای آزاده جهان گردید .

  پیام تسلیت مشاور و معین استاندار کرمانشاه به مناسبت حوادث تروریستی تهران
 • بسم الله الرحمن الرحیم
  (( انالله و انا الیه راجعون ))
  حمله ناجوانمردانه و تروریستی کوردلان افراطی و دشمنان اسلام و بشریت را که منجر به شهادت مظلومانه تعدادی از هموطنان عزیزمان شد، موجب تاثر و تالم قلوب همه آحاد ملت سرافراز ایران اسلامی و انسانهای آزاده جهان گردید .
  ترور و تروریسم پدیده شومی است که دامن خاورمیانه و جهان اسلام را گرفته است . افراط گرایی بنام اسلام معلول جهل و قرائت سطحی از دین است که دستمایه سوءاستفاده حامیان و محرکین تروریسم می باشد .
  تلاش دشمنان اسلام ایجاد ناامنی و نشانه رفتن اتحاد و وحدت ملت شریف ایران است .
  امنیت نعمت بزرگی است که می توان آنرا زیربنای توسعه دانست . که با لطف خداوند متعال و تلاشهای شبانه روزی و مجدانه نیروهای خدوم و ایثارگر نظامی ، امنیتی و انتظامی کشور ، ما از آن بهره مندیم.
  اینجانب بعنوان یک ایرانی اهل سنت ضمن محکومیت این جنایت ننگین و تسلیت به محضر ملت بزرگ ایران ، رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور محبوب و خانواده قربانیان مظلوم این حادثه دردناک از خداوند متعال برای شهدا عالیتربن درجات و برای مصدومین شفای عاجل را خواستارم .
  یگانه سلاح مقابله با این دشمنان ، انسجام ، وحدت ملی و همراهی و همدلی است .

  سید علاالدین حیدری
  مشاور و معین استاندار کرمانشاه در اورامانات

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *